Únor 2010

Ty víkendy snad někdo zrychluje! =D

28. února 2010 v 11:26 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahoj:) Venku je dneska tak nádherně! (:Jinak mám podezření,že víkendy někdo přetáčí! :D Jak ve filmu CLICK =D Mimochodem dívali jste se někdo? Včera to bylo na Nově! Parádní film ;) =)) Tak =P Jsem nějaká nachlazená :) Kašlu,smrkám :D Tuhle celou zimu jsem vážně promarodila.Byla jsem neustále nemocná :/ Takže další důvod proč bych chtěla aby tady bylo už honem léto! :) Achjo zítra škola! Já se z toho blázince tam zblázním :D Na Evropě 2 hrajou jednu zrovna úžasnou písničku =)) Necítím se na dně.Necítím se šíleně šťastná. A necítím se ani neutrálně! :D Prostě žiju ! =P Až na to,že jestly toho blbečka zítra po tak dlouhé době uvidím...:/ Tak buď se složím k zemi nebo budu liskat :D Vidím to tak,že nevyjde ani jedno =DD
Fakt netuším co říct.Víkend utekl tak rychle :( Ale odpočinula jsem si :) Zdá se =)) Dělala jsem nástěnku a dávala na ni fotky,když jsme byly s bráchou malý %) A obrázky co sem nakreslila a různé vzpomínky :) Ráda vzpomínám =) Přišla jsem na to,že asi tak na půl žiju minulostí.Ale vážně =) Asi je to ujetý ale žiju nějak pozadu nebo co =D Tak já mizím! =) Mějte se krásně =* Pá vaše Leesh ;)Víkend ♥ (:

26. února 2010 v 18:31 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahoj :) Ách konečně víkend.Přijde mi to jako odměna.Odměna za těžce vypracovanej týden =)
Sakra to byl tak složitý týden :) Po prázdninách zase naběhnout do školního tempa.Totálně nic mi nevycházelo,všechno se bouralo.Jak ve škole,s přáteli,doma.A Luboš už se vrátil z Brazílie.Paráda.Ach jo.. Nejde mi jít dál,prostě nevím jak.Myslela jsem jak už je to za mnou.Jenže vzpomínky se vrací a podkopávají mi nohy.Já už nemůžu.Snažím se a bojuju.Ale to tak vysiluje! Jak ? Jak si pomoct?! A už zase přijdou dny kdy ho budu potkávat a budu sklápět oči.A slyšet to ,,Čau" mmm :( Takže :..No nic aspoň že je ten víkend :) A já si zase pospím! A budu odpočívat (: Dneska jsem měla s Denčou psát z fyziky! Blem! =D Peťula se za nás pomodlila :D (ne že by byla věřící:D) a nepsali smé :) Juhů :) Mám takovou radost,že se s Petí a Denčou přátelíme a bavíme :) Abych to ujasnila do jisté sedmé,osmé třídy to mezi náma skřípalo.Byly jsme něco jako takové ty rivalky. Jak bývá ve filmech =D
Ztratila jsem pár lidí .. Ale na oplátku získala je :) Dnes po dlouhé době jsem šla domů ze školy sama.Kamča byla v Praze a Naty odešla.Vylezla jsem ven ze školy a pomyslela si.Sakra! Nechápu proč musí pršet zrovna teď! =D Naštvaně sem šla deštěm.Miluju déšť.Ale takový ten krásný a čistý.A ne když je kolem mě mlha a všude roztávající špinavej sníh! Celá zmoklá sem dorazila domů.Naposledy jsem takhle zmokla když...Když jsem byla s ním.STOP myšlenkám! Sledovala televizi,četla si,psala příběh a jedla lentilky :) Jak je mi teď? No neutralita mi moc pomáhat nechce =D Padám na dno,pořád dokola.Ale stejně bojuju :) Bolí mě žaludek ani nevím z čeho =D Nejradši bych spala.Asi dnes půjdu dřív spát :) A miluju Naty :) Takových přítelkyň je málo.Můžete mi ji závidět.Kdykoliv pomůže :) Je úžasná :) Jen poslední dobou to mezi námi je nějaký divný.Jako kdyby jsme stáli na nějaké hraně a obě měli spadnout na jinou stranu.Tolik se bojím.Loučení.Jsem zvyklá vídat ji každý den.Když ji nevidím o prázdninách týden,šílím! .. A teď střední.Každá někam jinam.Jiný kolektiv,jiní přátelé,jiní učitelé.Vše tak jiné.Mám strašlivě hroznej strach! Nesnáším změny! No níc (: Já mizím! Mějte se krásně.Užijte si víkend! Pa vaše Leesh =*I love you.Sorry...

25. února 2010 v 17:31 | Leesh |  °Fotky°
Na tuhle fotku mám neuvěřitelně vzpomínek :') Tak to je ONA.Ta co se věčně na tomhle blogu vykecává.Někdy se ptám proč? Tolik se nenávidím,za to že tě stále tolik miluji.


Nový začátek :)

23. února 2010 v 16:50 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahojky :) Takže jak vidíte nic se tu nezměnilo.Jedná se pouze o přesun blogu na jinou adresu.Důvod je prostý :) Tamtu adresu znali moji přátelé.A já zkrátka nedokázala opravdově psát o svých pocitech.To se pak na mě dívali tím svým pohledem : Nechceš mluvit o tom co tě trápí ?
Děkuji ale ne :) Snad to chápete ;) Affs si nechávám takže pokud by byl problém,že už se mnou přátelit nechcete dejte vědět do komentářů :) Mockrát vám děkuji za pochopení! =)

----------------------------------------------------------------
Tak a k dnešku ? :) Byl to strašlivě únavný a vyčerpávající den! Ve škole to bylo opravdu příšerné.Neustále se mi chtělo spát! =D Ale pak se venku udělalo nádherně.Sluníčko mi vykouzlilo úsměv a nabilo mě energii :) Teď je mi fájn (: No a co víc ? Ani nevím :)) Je jisté,že kluci jsou opravdu drbny.Tak jsem stála s Filipem a Dominikem před barákem! No bože! :D Kdyby ste to viděli! :DD Fakt horší než my :) Já jsem se smála a říkala ,,No kluci vy ste drbny fakt" udělali akorát nevinný očka , že s tím nemají nic společného.. Jasně :D No nic.Mějte se moc krásně pa! =* Vaše Leesh! (: