Březen 2010

Miluju když sem nemocná! :D (ironie)

31. března 2010 v 20:47 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahoj :) Sem nemocná! :D Áno už zase ;) Vůbec nevím jak to dělám. Ale poslední dobou pořád nemocním :) Asi je to tím počasím :)) Ale začínám bejt nervní ze smrkání a kašlání a podobných příznaků blbé chřipky =D Ale jinak je mi fajn :)) Opravdu moc fajn (= Jak se máte vy? :)
Poslouchat pozitivní písničky (a do toho si kašlat :D) je opravdu skvělý! :)) Objala bych celej svět :) Život je vážně divnej :) Padáme na dno a ze dna se zase odrážíme do oblak,kde nás něco trefí a my zase padáme na dno :) A pak zase prudký výskok nahoru ;) Hodně to záleží na nás a i na ostatních,jak dlouho vydržíme nahoře či dole :)) Co na závěr ? Zkuste na pár chvilek se odpoutat od bolesti a trápení :) Vzpomeňte si na hezké chvilky :) Třeba já si najela do starých článků,kde jsem zářila úsměvy :) Vzpomeňte si na lidi co vás mají tak rádi! =) A uvědomte si,že nás čekají práázkyy!!! :)) Pa vaše šťastná Leesh =)
A děkuji Climb.Girl , že tu pro mě je! ♥

Místa o kterých nevíme

30. března 2010 v 12:24 | Leesh |  ~Povídky~
Našla jsem to zahrabaný hluboko v počítači.Bude to asi tak rok staré :) Je zajímavé,že to předpovědělo to co se nedávno stalo.Tehdy jsem neměla nejmenší tušení! =) Každopádně se podivuji nad tím jak jsem dokázala rozepsat pocity,které jsem tehdy ani neznala! :) Specielní krátká povídka pro Climb.Girl ♥
O zklamání...

Dnešek začal obyčejně jako každý jiný den,ovšem když jsem se probudila cítila jsem že je něco špatně.Nedokázala jsem si to vysvětlit.Snažila jsem se to hodit nějak za hlavu,ale moc mi to nešlo a já byla znepokojená.Možná to bude tím že mi ráno nezapípala sms od Ericka která vždycky přišla-každičké ráno,nikdy nebyla žádná výjimka.Hloupost!Pomyslela jsem si.Zase dělám nějaký poplachy kvůli svým nějakým předtuchám nebo co? Líně jsem snídala a přemýšlela co budu dneska dělat.Cokoliv hlavně s mým nejmilovanějším .Žádný kluk nemůže být takový jako on,je tak neuvěřitelně milý a romantický.Je s ním ohromná legrace a je prostě báječný nedovedu si bez něj život vůbec představit.Zapípala mi sms.Usmála jsem se a podívala se kdopak mi asi píše."Potrebuju s tebou mluvit-za hodku u pizzerky" můj úsměv pohasl.Něco se děje.Lily! Okřikla jsem se. Přestaň být sakra paranodiní! Nepřesvědčila jsem se,měla jsem v sobě kousek jakéhosi zvláštního pocitu který se neustále zvětšoval a zvětšoval.Zavrtěla jsem hlavou-jakobych mohla ty myšlenky z hlavy vytřást.Převlékla jsem se,namalovala a vyrazila.S úsměvem jsem vyšla vstříct Erickovi.Stál tam-vypadal dokonale jako vždy!Chtěla jsem ho políbit,uhnul.Do srdce se mi zabodlo tisíc miniaturních malých jehliček."Posadíme se?" němě jsem přikývla.Tady se něco děje.Bála jsem se nastávajícho okamžiku. Měla jsem sto chutí zacpat si uši,křičet a kolíbat se tam a zpět,jako malé dítě.Posadila jsem se a koukala mu do tváře.Úspěšně se mému pohledu vyhýbal."Lil.." začal.Zkousla jsem si ret."Musíme spolu skončit...totiž mé pocity k tobě vyprchali...navíc..jsem se zamiloval do jiné.Jmenuje se Katy a je úžasná.Budu moc rád když zůstaneme přáteli." Měla jsem pocit že jsem spadla do hluboké jámy z které není úniku.Zamrkala jsem a snažila se potlačit slzy bolesti.Velké a nepopsatelné bolesti. Nevěděla jsem co říct. Co se říká když vám někdo koho šíleně a neodvolatelně milujete řekne že vás on ne? V učích mi hučelo a hlava se mi motala.Hleděl mi do tváře.Cítila jsem to.Hřbetem ruky jsem si rychle a nenápadně setřela slzu.Zvedla jsem hlavu a s velkou námahou vyvodila úsměv. "Když to tak cítíš..." řekla jsem pouze.Zvedla se od stolu a šla pryč.Doma jsem konečně povolila svým pocitům.Nerozumněla jsem tomu.Vždyť jsme spolu strávili tolik krásných dnů.Co jsem tedy udělala špatně? Chovala jsem se hloupě?
Zítra ráno přišel vztek.Vzala jsem velkou krabici a všechno co se s ním spojovalo.Se vztekem jsem tam všechno házela.Když jsem se vrátila ze sklepa můj pokoj vypadal prázdně.Spadla jsem na kolena a stočila se do klubíčka.Nevěděla jsem že mám v sobě takové místa která dokáží bolet.Tak silně a nesnesitelně!

Podívej se na hvězdy...Ještě pořád si myslíš, že jsi sám?

27. března 2010 v 23:02 | Leesh |  Můj život-můj deník
:) Ahoj (: Taky by jste si přáli už léto ? =) Já neskutečně moc ☼ ;) Dneska jsme byli na chatě ! ♥ Místo odtržené od reality od civilizace od všeho :) Schované místo v lese :) Mám to tam ráda =) Jen je škoda,že dnešek byl deštivý. Na chatě bývá opravdu nádherně za svitu sluníčka! A ještě krásnější je , jedno místo kam s radostí chodívám přemýšlet o všem nemožném =) i možném :) Dneska jsem koukala na Nově byl film ---> Hudbu složil,slova napsal
Naprosto krásný film :) Ovšem mé nadšení pro všechny možné filmy je opravdu nezastavitelné =D Poslední dobou moc článku nepřibývá.Ono prostě nějak není co říct. Všechno je pořád stejné :) Pocity,myšlenky a nálady se samo sebou neustále střídají! Nečekaně :D Vždyť,život je jako zebra.Stále se střídá bílá a černá.
Ovšem momentálně je mi vcelku fajn :) Přežívám ;) Škoda jen,že zítra neděle. A pak už zase ta dotěrná a šíleně otravná škola :) Ale my to zvládneme bravurně :)
Pa vaše Leesh! :)
,,Podívej se na hvězdy.... Ještě pořád si myslíš, že jsi sám?" °~ ☆ __ ! ;)

To je podezřelý! :D:P

22. března 2010 v 21:48 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahoj :) Tak se ozývám :) Víkend byl naprosto parádní! ((: Ten se fakt vydařil! A dnešek ? Ještě lepšejší :P S Kamčou jsme šli do města! :) A já si dala svoů první jarní 2010 zmrzků :D Šmoulouvou :P ☼ Dneska svítilo sluníčko! A bylo absolutně nádherně! =) A já zas zapomněla na to,že dneska běží na Nově Mentalista :'( :D Já to chtělá viděét :// :D Je to podezřelý! :D Dnes jsou na mě všichni nějak milý =) A už nejmíň pět lidí mi tady děkuje a říká jak mě mají rádi =O Co se děje?!:O
Né ale oni mi všichni udělali takovou rdaoost =) Nemám co říct! :)) Je mi skvělé =)
A je to podezřelý =DD A zase spadnu někam dolů. To už čekám! :) Ale život je prostě takovéj =)Stále se střídá bílá a černá jako zebra!
Mějte se krásněě :))


Razím směr Ostrava ☆

19. března 2010 v 16:50 | Leesh |  Můj život-můj deník
Holky venku je tak nádherně! :) To počasí je totálně dokonalé! Ti ptáčci a ten vzduch! =)
Tolik mě to nabilo energií :) Mě je tak dobře :) Za chvíli valím směr vlakový nádraží a do Ostravy za tetou :) Takže sluchátka v uších zamyšlená a hledící z okna na to úžasné počasí! :) Je mi tak dobře! To sluníčko je parádní! ! Konečně klid! Konečně úleva! =))
Mějte se holky ☆ A užijte si víkend!


Konečně líp! ♥ (:

18. března 2010 v 21:21 | Leesh |  Můj život-můj deník
Venku dnes bylo tak krásně! :) Což vůbec ale vůbec nesedí k tomu obrázku! :D Ale napadá mě přitom tento citát : ,,Život není o čekání než přejde bouřka,je o tom naučit se tančit v dešti!" :)) Neumíte si ani představit jak bylo osvobozující skákat po silnici na tom sluníčku :) Tak a tak nádherné počasí jsem přesně potřebovala! =) A pak večer napustit si horkou vanu plnou pěny a relax :) Sluchátka v uších a užívat si :)) Pak si dát zmrzlinku s lentilkama a nalakovat nehty na zeleno ;) A zítra konečně pátek! Wuá =* A v pátek do Ostravy za tetičkou :) A Míšou a Marky :) A za tím malým psím Bertíkem :) Nejroztromilejší :))
Jít na divadelní představení kde Hanka (teta) bude hrát :) Těším se! :)) Pa Leesh :)


Strange day _ ! *

15. března 2010 v 16:34 | Leesh |  Můj život-můj deník
Dnes je vážně divný den. Ne špatný :) Ani smutný (: Jenom divný :)) Počasí je tak příšerný! Jednou tam tak moc chumelí. Až je mi z toho zle. Pořád sníh. Chumelí a chumelí. Jsem z toho na nervy. Všude vidíš jenom bílo. Je mi pořád zima. Jenom se podívám skrz okno a je mi zima. A pak to najednou přestane a prší. Tak šedivě prší. To vše se zastaví a najednou svítí slunko. Vážně vtipný..pomyslím si sarkasticky a koukám zamyšleně z okna.Co je proboha tohle za počasí jaký to má ... ,,Jaká je odpověď?" vyruší mě učitelka z mých úvah o počasí,který si z nás dělá srandu. Jsem unavená. Denním stereotypem. Pořád to samé. Dneska jsem dostala v ruštině dvojku. Nesnáším ruštinu! Je to nesmyslný jazyk. Vůbec se mi nelíbí. Ale co jsem měla dělat když jsem si měla vybrat v šesté třídě mezi ruským či německým jazykem. Je to divný den. Vážně . Obrátila jsem nenávist v neutralitu :) Byla milá na někoho kdo jí ublížil. I on na ni byl milý. Všechno bylo nebezpečně milé. Achjo. Hloupý myšlenky. Dneska přišla na scénu opět typická Leesh.V tělocviku zakopla o vlastní nohy a plác s sebou na podlahu. Vypadalo to asi škaredě. Přilítla za mnou i Nikola což moje mysl nepobrala. Učitelka stála nade mnou a říká ,,Nestalo se ti nic? Já už tě viděla s rozbitou hlavou.." všude se ozývalo ,,Dobrý Soni?" přišlo mi to jako v nějakém hodně špatném filmu a já jsem hodně špatný herec. Protože ani neumím lhát sama sobě. Natož tak publiku.Samozřejmě mi nic není. Je to divný den. Když jsme odcházeli domů bylo mi líp :) Díky mé Naty :) A jejímu přirovnání líbání k plivnutí do skleničky =D To by jste nepochopily :) Musela bych to rozepsat. A to se mi nechce. Byl to vážně divný den.
Už jenom kvůli tomu tichému tak známému ,,Ahoj.."

Cute boys ♥ :)

14. března 2010 v 21:38 | Leesh |  Můj život-můj deník
Jé :) Teď se cítím opravdu skvěle :) Ono to přejde :D Ale prozatím si užívám té dokonale úžasné nálady ♥ Cítím se tak nějak volná :) S čistou myslí bez problemů bez špatných myšlenek :) Nevím proč. Nevím jak. Ale po dlouhé době jsem přestala vnímat kluky jako : idioty,blbečky,pitomce a znáte :D Jsou to prostě fajn kamarádi co podrží,rozesmějí :) Je to přeci můj Evží :) Ten úžasňácky úžasnej kluk,kterej vás nenechá v klidu :D S kterým se tak ráda provokuju :P Je to přeci Lukess ten kluk :) Kterej mi bude dávat lekce abych byla zlá :D Ten co mě vyslechne :) A taky Jirka _ vždycky poradí :) A Tom :)) Kuba (: Je jich moc :) On. Je to pouhá kapitola mého života. I přes to vše jsem tak ráda ! Vždyť tohle se nikdy nemuselo stát ! :) Vždyť jsem mohla teď sedět u notebooku a zamyšleně vzdychat co by bylo kdyby :) Nevím kde se to ve mě bere :) Jak jsem to dokázala odbourat :) Jak teď dokážu nad vzpomínkami se usmívat a ne plakat protože jsou to pouhé vzpomínky :) Jak já se musím smát :D Nad našimi trhlými plány :D To jak jsme si neuvěřitelně podobní :) Co my jsme spolu vymyslely :) Jak jsme si plánovaly naši trhlou budoucnost :D %) Na naše ,,Dala bych si nanuk" ,,Já bych si dal nanuk i tebe :P" Teď je teď. Teď jsem šťastná! A já doufám,že to aspoň chvíli vydrží :)
Pa vaše Leesh =*

Be free _ ! :)

13. března 2010 v 18:11 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahoj ❤ Zprvopočátku vám všem musím opravdu hrozně moc poděkovat ! ♥ Byla to ta úžasná Climb.Girl která je takové moje sluníčko :) Co ti vykouzlí úsměv na tváři a zahřeje bolavý srdce! Děkuji Ti =* A co ○LolliPoP_GiRl○ slečna co moje pocity chápe a je úžasná ! Protože podrží! A její slova jsou jako balzám na duši! Děkuji i tobě =*
a Hráblík=) ? Ach ty jsi tolik úžasná! :) Tys mě svými slovy nenechala spadnout na dno (: A slova,že sem přijedeš a zabiješ je :D Mě neuvěřitelně pobavily! ;) Děkuji jsi skvělá =*
Pak také yow_xoxo a její rady jsou nenahraditelné! :) Vždycky víš co napsat ! Děkuji i Tobě mockrát =*
Je tu tolik lidí co se mnou drží,že jsem opravdu dojatá a překvapená zároveň =O :) A stydím se za to,že vás svými trablemi obtěžuji.
Ale opravdu vám děkuju! :)
Přišla jsem na to,že...můžu být šťastná.Jsem. Ale i když přichází okamžiky štěstí radosti a smíchu někde hluboko bude ta díra to zlomený srdce.To už nezmizí!
Můžu být šťastná! :) Můžu se tolik a tolik smát! :D :) A taky to dělám! :)) Ale prostě bolest tam někde pořád bude...Na tom nezáleží :) Dnešek ? Byl...MMmm :D Takovej spací. Jsem hodně unavená :) A jsem opravdu ráda,že je víkend. Neexistuje lepší odpočinek od školy než je víkend :) Dva dny kdy můžeš spát jak dlouho chceš :P :) V pátek jsme byli v divadle :) No :D Mě osobně to vůbec nebavilo. Jmenovalo se to Balada pro banditu a nějak mě to prostě vůbec nenadchlo :) A když jsem to říkala naší učitelce tak povídala že to chápe a že se jí to líbí :) Což já nechápu :D Ale koneckonců učitelky jsou taky z jiné planety %) * Pa vaše Leesh =)
PS : Díky vám jsem teď taková jaká jsem ! ^^
Padám dolů :'(

11. března 2010 v 20:35 | Leesh |  Můj život-můj deník
:'( Nedokážu to :( Už jsem málem byla ze všeho venku. A pak se objeví nová holka po jeho boku :'( Tolik to vše bolí :( Nikdy to nebude dobré ! Nikdy :(( I když mi budou všichni říkat ,,Soni neboj všechno bude v pořádku.." Nebude! :( Můžu být šťastná třeba měsíce a měsíce :) Ale vždycky bude v srdci ta díra :'( Tolik ho nenávidím :'( Za tu bolest! :'( Za ty probrečený noci. Za ty slzy co teď nejdou zastavit :'( Nemůžu dál :'( Nemůžu nic nemůžu nemůžu ! :'( A lidi za mnou chodí a povídají mi o svých trápeních :( A já se snažím pomoct a o svých potížích mlčím a dusím to :'( A dnes vše vyplavalo na povrch :'( Nemůžu takhle dál :'( Ani do svých snů se skrýt nemůžu :( Chtěla bych se schovat někam daleko pryč od všech lidí :'( Chtěla bych zase být šťastně zamilovaná :( A ne se zlomeným srdcem :'( Chtěla bych...toho moc :(( Nevím co dělat ? Jak si pomoct ? :( Tahle situace je beznadějná :'(Owl City - Ocean Eyes

8. března 2010 v 20:39 | Leesh |  Miluju Hudbu ♫
Oni mají úžasné písničky :))

O naší společné cestě

6. března 2010 v 17:12 | Leesh |  O kom,o čem ?
Leesh jednou tvořila,tvořila a vzniklo z toho tohle -->

Představ si cestu.Lesní.Je tu krásně.Jen trošku chlad.Jakoby něco chybělo.Vykročím.A jdu.Zasněná.S myšlenkou na Tebe.Vracím se zpět,o čtyři roky zpět.Nevěřím,že jsou to opravdu čtyři roky!Čtyři roky.Kdy noc,co noc o tobě každou noc sním.Ale ty to netušíš!:) Pořád jdu dál.Někdy upadnu.Ale zvedám se.Úsměv.Někdy je mi dobře,někdy hůř.Nevypočitatelná cesta,pomyslím si.Něco se změní.Začíná tu prosvítat sluníčko.Cítím třešně,lilie,čokoládu nějaké květiny? Neumím pojmenovat.Je to užasné.A najednou se vedle mě objevíš.My už nejsme v lese.Vkročili jsme na nějakou polní cestičku.Okolo nás jsou slunečnice.Je tu nádherně.Chytíš mě za ruku.A jdeme naší společnou cestou:) Nejkrásnější cesta co pamatuju! Je tu tak krásně teplo.Vidíš motýly.Ani jeden mráček.V povzdálí hraje nějaká písnička co neznám ale je nádherná.Občas padám.Ale Ty mě vždycky podržíš.Zvedneš.Nemožné.Je to snad sen? Není! Jsi tu.Jsem tu já.Jsme tu MY.Jak krásně to zní to MY :) Děkuji.Děkuji za vše! Smím tě obejmout? Jdeme dál.Já se vznáším.Najednou se něco stalo.Sluníčko mizí.Přichází zvláštní chlad.Ty mě pustíš.Už mě nedržíš za ruku.Pátravě mi hledíš v obličeji.Bojím se.Bojím.Začíná pršet.Ty se otočíš.A jdeš zpátky.Natahuji ruku.,,Počkej!" Chci utíkat ale nejde to.Ani se neotočíš.,,Proč?" ptám se.Žádná odpověď.Mizíš v dálce.Utíkám.Vracím se zpátky.Padám.Pláču.Zakopávám.Nevzdávám se.Bojuju.Nemůžu dýchat.Pořád za tebou ale utíkám.Zase na zemi.Něčí ruce mě zvedají.Nevidím přes slzy.Něčí ruce mě táhnou zpátky.Něčí ruce mě chlácholivě hladí po zádech.Pořád jsou tu nějaké ruce.Ale já nevidím! Všechno je rozmazané!Stulím se do klubíčka.Kolem mě se začíná rozprostírat tma!Všechno se uzavírá.Ale pořád cítím tolik rukou co mě drží.Pochopila jsem.Ty už se nevrátíš.Ani jednou ses na mě neotočil.Cítím jak padám na dno.Musím s proti tomu vzepřít.Začíná prosvítat znovu slunce!Zvedám se na nohy.Otírám slzy.Rozhlédnu se.Už to vidím.Všechny ty ruce,byly moji přátelé.Musím se nadechnout.Jste úžasní.Děkuji za vše! Děkuji.Ale slovo děkuji tentokrát nestačí!Jste můj svět.Jste moje všechno.Vážím si vás!Ty už jdeš svojí cestou.Naše společná cesta zmizela!Necítím vztek,necítím smutek.Jako předtím.Jsem plná energie.Usměji se.Zašeptám ,,Sbohem" . A jdu dál.Ty se občas objevíš.Jen tak na pokraji.Nikdy ne úplně.Začneš mi chybět.Ale já bojuju!Opět!:)Víš jaký je mezi námi rozdíl? Ty jsi pro mě byl Ten první.Ten poslední! Tedy prozatím.Kdežto já pro Tebe nemohla znamenat první.A neznamenám už pro tebe ani tu poslední.Usměju se! Je mi dobře.Mám vše co potřebuji.Jen ne tebe.Ale já to zvládnu! Slibuju :) Už žádný trápení a žádný slzy.Najdi si svou ,,úžasnou" :) Hledáš ji už dost dlouho.Sám si mi o tom vyprávěl.Tenkrát jsme si oba mysleli že to jsem já.Omyl :) Ale děkuji Ti za vše.Za Tvou lásku!Nejkrásnější cesta mého života :) Nejkrásnější vzpomínky! Ty už ses rozloučil.Teď mám konečně sílu na to rozloučit se já :)

Milujů ten pocit,když vím,že nemusím ráno vstávat ♥

5. března 2010 v 21:34 | Leesh |  Můj život-můj deník
Než začneš číst tenhle článek :P Hehe %) Pusť sííí ---> ♫♪ Tů písničků ♥ Takže takže jsem nadšená!Konečně zase víkend =* Ach jak miluju ten pocit,že si ráno hezky pospím :D :P :)) Poslední dny? Totální vychlámanost =DD Naty a Kamča přidávaj ruku k dílu a co spolu vymyslíme nemá konkurenci =DD :) Včera mi Kamča posílala fotky :D Asi dva roky starý =D Kdyby ste viděli %) Co tam s Naty děláme za ksichty! Áchjo! :D Jak já se u toho smála =D :D Dneska na obědě.Paráda! Musí tady bejt že jo! :/ :P Prolítlo mi hlavou,když jsem ho viděla sedět u stolu.Nic nebudu to rozebírat.Budu se smát! Ať vidí jak je mi bez něj dobře :P I,když jemu to je očividně ukradený :) Potajmu jsem dala oči v sloup tak jak to ráda dělám :D No tak si sedíme u oběda povídáme s holkama já něco žvatlám a pak se u toho nějak zamyslím :D A povídám - rozebírali jsme,že z jedné strany sou brambory kyselý a z jedné sladký - ,, No oni to pomočí z týhle.." výbuch =DD S hrknutím židličky sem se odsunula od stolu a smála se šíleně =D :D Fakt puberťačka ta Podhorná :/:D Zvedám hlavu a Luboš kouká :P Další salva smíchu.Holky vrtí hlavou a smějou se se mnou :D Původně jsem jim chtěla říct,že to vždycky z jedné strany namočí do něčeho kyselýho a z druhé do cukru :P Prostě tolik smíchu :D:D Podíval se na mě.Pohled se spojil na pár vteřin. Žádná vlna motýlů.Prázdný myšlenky.Prostě místo pro smích :D Je mi fájn :) Mějte se pa vaše Leesh =*

Neskutečný!

4. března 2010 v 20:15 | Leesh |  Můj život-můj deník
Nevím.Nic nevím.V hlavě neskutečný prázdno.Nic necítíš ale bolest v srdci stále přetrvává.Nedá se to popsat.Ani ukázat.Ani napsat.Můžeš to jedině prožít.I přes všechno bolení se usmívám.Moji přátelé jsou smutní a trápí je když se já trápím.A jim tohle nechci dělat.Budu se usmívat.A budu tu pro ně! :) Dneska jsem se vlastně docela nasmála.A to úpřímným smíchem.Jako vrátit se do šesté třídy do nekonečných záchvatů %) A to díky úžasné Naty =* A perfektní Kamče *: Oni jsou nepřekonatelné =) Škola se daří i nedaří! :) Jedničky i čtyřky.Je to neskutečný! :D :)
Koukám se na FearFactor! Ach to je humusné! :D :/ Ale aspoň budu moct s Dominikem o tom ráno mluvit :) Věčně o tom celou cestu do školy kecá jenom on :) A stejně mě vlastně nikdy nepustí ke slovu :D Musím ho se smíchem překřikovat :D :) Mám se dobře :) Ale mám se zároveň nepopsatelně děsivě! :/ Prostě typická Leesh :D Mějte se hezky :) Pa vaše Leesh ;]


Zas??

1. března 2010 v 20:52 | Leesh |  Můj život-můj deník
Mám se dost...prapodivně.Vlastně se mám dost špatně :'( Tolik se snažím.Ovládat se a udržet emoce.Ale pak přijde večer a divný myšlenky :'( Mám vztek a zároveň mě stahuje smutek někam pryč.Mohly by ste prosím někdo přijít zmáčknout DELETE a toho kluka vymazat pryč? Pryč ze světa,vesmíru,mých myšlenek,mého srdce .. Vysvětlete mi to...prosím.Nerozumím tomu.Moc dobře vím jakej je to děvkař! Jak ho nesnáším! Jsou lidi co mi vadí , někdy mě vytočí ale stejně je mám někde ve skrytu duše ráda :) Za všechno co mi udělal! .. Tak proč? Proč moje idiotský srdce si dál vede svou!? Proč? :.. Proč to tak bolí! Víc než cokoliv na světě! radši bych si zlomila obě nohy! Radši bych si sebevíc ublížila jen ne tu bolest v srdci! .. Zanetka20:50 : Ach Soni, jak tobe pomoci neví nikdo... :(:( Přeju si jedno .. ať už to skončí ! A vím,že někde existuje někdo,kdo mi pomůže a tu bolest odežene pryč. Někdo výjimečný.. s kým se budu vesele smát :) A proto i,když to bolí .. nevzdám se !! :)