Duben 2010

Vobrácenej styl ! :P

29. dubna 2010 v 20:38 | Leesh |  °Fotky°
Oficielně se ze mě stává závislačka na facebooku! :/ =D A to sem se smála,že to se mi nikdy nestane! :D
Dnešek je ... he .. nevím prostě jako vždycky parádní ! :) Že vás to baví si tohle číst :D Mě by z té radosti té cizí holky bylo na blití :! :D Stejně sem šťastná :)) Víte co ? Jdu , jdu, jdu po chodbě předstírám zvracící zvuk že nechci psát z přírodopisu a najednou se tam vyloupne ten známý Lámáček srdcí :P :D Prej ,,Ahoj" __ ??? ___ A po něm hned Domča ,,Ahoj" .... ? ..... A za nima vysmátej Viktor :: =D ::: Kluci sou divní :)
No nic ta fotka je...
Dejme tomu třeba pro zasmání (:

A úsměv ! =)))


Tvoje láska způsobila,že jsem dokázala vzlétnout :)

27. dubna 2010 v 17:01 | Leesh |  Můj život-můj deník
A víte proč je láska divná ? :P I když ono by se našlo mnoho a mnoho důvodů :) Jeden prostý příklad ;) Protože on miluje slečnu,která nemiluje jeho ovšem ta slečna miluje jiného chlapce a on ji ne. A já milovala jeho. A nikdo stejně šťastnej nebude,protože všichni touží po tom co mít nemůžou :)
Ale na tom nezáleží ! :) Jsem šťastná! (: Protože mám vzpomínky na vesmírně krásnou lásku a protože mám užasný kamarády :) A rodinu :)
Školu sice začínám tak trošku víceméně kazit. Kvůli zasněným myšlenkám a čuměním do blba :D:P Polepším se ;)
Včera jsem byla s jedním kamarádem večer venku :) Bylo to fajn až na jeden detail začalo mi být nepříjemné,že se chvilkami nechoval jako kamarád. Ale možná se mi to zdálo :) Chci říct,že objímání kolem ramen a tak mi nepřišlo na místě :)
A bylo mi to trošku nepříjemné... Dneska jsem se hrozně nasmála s jednou spolužačkou =DD Kdyby ste viděli jaká je ta Terezica! =D Prostě šašek :)
Dneska mám pořád pocit,že je pátek ! :D A kruté spadení do reality,že je teprve středa =D
Ale jsem šťastná ! :)
A kecám si sama pro sebe a všem přijdu šílená ! :)
A Domča mi sám od sebe včera napsal a hrozně mě potěšil,protože mi řekl jaký jsou otázky v přírodopise co jsme měli dneska psát :) (Mimochodem Domča totiž chodí do vedlejší třídy :P a oni už to psali ) No samozřejmě když si Leesh napsala tahák a popsala si každý viditelný kousek svýho těla všemožnýma věcma do přírazu,tak co? Tak sme nepsali ! :D Evidentně mě už to vlastně ani nepřekvapuje =D
Tak čááů __ :)
_~° Be happy °~ _ A úsměv holky (: Už bude brzy lééto ! :))

Jůů! :)

24. dubna 2010 v 12:11 | Leesh |  Můj život-můj deník
Venku je vesmírně nádherně! :)
Dnešní ráno bylo zajímavé :D Moje myšlenky byly k nezastavení. No do háje! Sakra kolik je hodin? vylítla jsem z postele Ježiš já ani nejsem nachystaná do školy! ... Podívám se všude okolo a zjistím,že je víkend. A s úsměvem skočím do postele :)) Za pět minut jsem ale vylezla :D A kochala se tím nádherným sluníčkovým počasím :))
A vidím to dneska na brusle! :)) A taky na večerní procházku s mojí psí nejlepší kamarádkou Rory ★ * ♥ * :)) Nakreslila jsem další obrázek! :) A jsem celkem spokojená :) Úsměv! Sluníčko přišlo kouzlit úsměvy! ((: ***

_ Bláznivé počasí ! %)

21. dubna 2010 v 20:39 | Leesh |  Můj život-můj deník
Včera to počasí bylo absolutně bláznivé :) Kroupy,déšť,sluníčko,déšť a večer šílená bouřka! ~ Mám ráda bouřku ♥ :))
Udělalo mi velkou radost a ani jsem to tak nedávala znát. Ale dnes mi naše třídní řekla,že mám jakési spisovatelské vlohy :))
Pochválila slohovou práci ;) A taky moje hodnocení exkurze Osvětim (= Poslední dobou jsem si totiž připadala neužitečná,bezcenná. Znáte ten pocit ? ... Každopádně se domnívám,že to bylo tím jak jsem začala plavat v matice a chemii. Mě to prostě nikdy nechtělo tohle lézt do hlavy :)
Cítím se nějak vzdálená :) Od všech tolik vzdálená. I od svých nejlepších přátel. Ale nejhorší na tom je,že vlastně se z toho necítím smutně ani sama :) Nevím. Vždycky jsem to měla nějak pomotané. Jsem hrozně společenská ráda se bavím , mám spousty lidí za který bych položila ruku do ohně :) A na druhou stranu jsem opravdu ráda sama. Mám ráda samotu. Řekla bych,že si v ní často ráda lebedím :)
I přesto ...
Na dnešku existují dvě věci co mě zasáhli do míst,které ani nevíte,že máte.Pouze tehdy až vás tam zraní zjistíte,že taková máte.
Každopádně ..
Když má nejlepší kamarádka řekla ,,Ty jenom zlehčuješ moje problémy! Přitom sama žádné nemáš" Vím to. Vím,že sem děsná citlivka. A taky špatná kamarádka .. Často se mě hrozně moc věcí dotkne.Nesnáším to. Tak jsem se na ni usmála a zavřela oči a snažila se odehnat bolest. Jak si může myslet,že nemám žádné problémy ? Ano. Jistě. Já jsem úplně bezstarostný člověk :)

Mimochodem ... :))
Hrozně mě potěšili tyto slova:
jsi úžasná..!!přemýšlím nad tebou,protože mluvíš za mně a dokážeš se vžít do člověka,jaké má pocity v daný okamžik a začínám se stále více přesvědčovat,
že by z tebe měla být psycholožka..pozor..né psychiatrička..to je rozdíll;)
Je to fantastická holka :)
Úsměv holky __ !! :)) Enjoy ^^

Petr pan a Wendy to dokázali! Tak poletíš se mnou? :)

18. dubna 2010 v 14:27 | Leesh |  Můj život-můj deník
Be happy! And ? And only smile! :)
Venku je nádherně! (= Včera jsem byla dvakrát v kině. Souboj Titánů a na Remember me. To je dokonalej film. A Robert Pattinson si mě touhle rolí jednoduše získal. V dálce mizí slova ,,On je odpornej já ho nesnáším!" Možná to je tím jakou roli zahrál. Tylera :) Rebelskýho kluka s kouzelným úsměvem! :) Je hezký poznání najít dalšího člověka co vás okouzlí a vy v něm najdete něco hezkého :) I přesto,že to bylo jinak :)
Tím filmem jsem nadšená! :) Je to něco naprosto úžasného a jedinečného! A k smrti dojemného. Pocity doslova dýchali z plátna! Nevím. Ale já se smála,já plakala. Běhal mi mráz po zádech. Moc jsem to prožívala :) A když jsem se podívala na Naty ? Znuděný netypický výraz. Pomyslela jsem si ... asi jsem divná . Možná je to mou empatii,že každou věc prožívám celým tělem a celou duší. Každý okamžik. Každý kousek života ! Nevím .
Každopádně jsem nadšená,dojatá a šťastná! Ten film mě hrozně okouzlil! :))) __::::___
♥ Úsměv! ♥ A ten film musím vidět znovu! :)

Tired!

15. dubna 2010 v 21:33 | Leesh |  Můj život-můj deník
Jsem unavená.Tak jsem se vrátila z té Osvětimi.Dojmy jsou všelijaké. No ty fotky,vlasy,dětské botičky,kufry. Ta představa je šílená. Chodit místy,kde se děly všechny tyhle hrůzné věci. Ta zeď kde,je stříleli...Z toho mi nebylo moc dobře. Průvodkyně byla Slovenka ;) Takže bylo jednoduché jí rozumětDostali jsme sluchátka,kde bylo slyšet všechno co průvodkyně říkala. No všechno... Vlastně občas docela mumlala a ztrácel se signál. Navíc vždycky mluvila mluvila a já byla někde vzadu a občas jsem to nestíhala. Když jsme se byli podívat do cel. Projela mnou hrůza a zatřepala jsem se. Kdyby jste to viděli. Postel. Vlastně spíš bych to nazvala pouhými dřevěnými deskami. Místo kam bych se vlezla tak tak já. Takovej prcek. Spalo tak osm žen. Nebo z cihel utvořené takové malinké místečko,kde museli několik hodin stát. Nepochopím jak se tam vlezli čtyři. Nepochopím celou tuhle věc. Nepochopím jak se mohl najít někdo,kdo tohle dělal. Takhle lidem ubližovat. Nechat je běhat nahé. Takové ponížení. Naprosto neuvěřitelné jaký člověk dovede být...
Cesta autobusem byla dlouhá. 4 hodiny. I přesto,že jsem už jela déle to stejně nebylo příjemné. Hleděla jsem z okýnka na to příšerně odporné počasí. Z kterého jsem měla akorát ponurou náladu. Přistihla jsem se jak na něj myslím. Není to fér. V duchu jsem na sebe křičela stop! Za námi sedělo pár děcek z béčka. Musela jsem se pořád usmívat jak se baví :) Kolik prožijí legrace. Jak si dovedou užívat. Jak dělají blbosti. Jak se smějí. =) Takoví mi jsme nikdy nebyli. Naše třída neumí být kolektiv. Celkem to mrzí... Viktor dělal takový blbiny pořád a já se smála hledíc z okna =) Z myšlenkou,že jeho kamarádi jsou jiní...
To počasí bylo opravdu strašně nepovedené. Pršelo. Bylo černo. Strašně smutné počasí. A v té Osvětimi. Chodit v tom blátě. Pod deštníkem stejně moknout. No..
Cestou zpátky jsme se stavili v Olomouci. Děcka valili do Mcdonalds :P Znáte to ;) My s Naty sme se šli mrknout do obchodů :) [ Jsem z mála holek , co nesnáší nakupovaní ] Takže umíte si to představit asi jak jsem měla radost :) Naty si ale koupila úžasné psaníčko k šatům :) Takže to stálo za to ;))
Domů jsem se plahočila celá zmoklá :D Stála jsem s Tomem a Dominikem před naším barákem =) Hrozně mě rozesmívali =D Překvapilo mě jak se ke mě Dominik chová. Bylo zvláštní koukat na to jak je zase milej ;) A kluci sou děsný drbny. To sem je slyšela furt jenom samý ,,No a ten Filip.." :D :)Tak pa ^^


Hodně věcí

13. dubna 2010 v 18:19 | Leesh |  Můj život-můj deník
Poslední dobou mi přijde,že je teď hodně moc věcí. Uzavírají se známky. Ve škole musím zabrat. Achjo. Přemýšlela jsem nad tím jak to bude v budoucnu. Moje kamarádky. Naty i Kamča ty dvě nejlepší. Žanda. Denča Peťa. Ty úžasné (= Jdou společně na střední. Přesněji na gymnázium. Držím jim pěsti! ;) Ale cítím trošku prázdna z míst co neznám. Půjdu někam sama. Nikoliv s někým. S nějakým blízkými. Oni tam budou naštěstí spolu! =) Mimo to já jdu na střední,kde vlastně budu muset dojíždět. A upřímně řečeno =D S mojí želví rychlostí chci vidět jak budu stíhat autobus :D Ale o tom jsem nechtěla mluvit. Ve čtvrtek jedeme do Osvětimi. Je to konecentrační tábor. Navazuje se to na dějepis. Učitelé říkají , že je to dosti morbidní a kruté. Jsem na to zvědavá. A bojím se. Vidět tyhle místa a představa těch židů. Achjo.
Zvládnu to. I když mě tohle hodně zajímá. A dost se tímhle zabývám. Bude to rozhodně zajímavá zkušenost do budoucna.
Hodně přemýšlím nad budoucností. Nikdy jsem tohle nedělala. Spíš jsm lítala někde v minulosti myšlenkama :) Už jsem napsala slohovou práci. Měla to být úvaha. A tohle mě hrozně moc baví! =)) Napadlo mě téma : Kniha,přítel člověka?
Miluju psaní! :) Už předem jsem zvědavá co dostanu za známku ! =D Ještě se musím mrknout na dějepis. Tak mi držte palce. Ať zítra u zkoušení nepohatím všechno co můžu :D Mějte se,smějte se! (:

Z neštěstí do štěstí a zase zpátky. Pořád dokola.

11. dubna 2010 v 18:19 | Leesh |  ~Povídky~
Asi před rokem jsem napsala tuhle povídku :)


Seděla jsem na posteli a přemýšlela.Přemýšlela o svém dosavadním životě.Ne že by byl špatný,ale jednoduchý jsem ho rozhodně neměla.Za poslední dobu jsme se pořád stěhovali.Tím myslím svýho staršího bráchu a mamku.Mamka pořád měnila práci a my bydleli pořád někde jinde.
Pokaždé když jsem zakotvila našla si přátele a zapadla mezi ostatní,museli jsme se odstěhovat.Lidé říkali,že jsem sympatická dívka.Ráda jsem se bavila s ostatními.Jenomže mě už bolelo opouštět lidi co mám moc ráda.A tak jsem se uzavřela.Neuzavírala jsem přátelství.Neubližovalo to mě a ani ostatním.Možná jsem měla co jsem chtěla ale stejně to moc nepomohlo.Teď jsem neměla člověka co mě vyslechne,co mi poradí,co mě bude mít rád.Kvůli tomuhle jsem ještě ani neměla kluka.Svěřovat se své mamce? Ani nápad. Mamku potkávám jenom večer,spoustu času tráví v práci.A můj brácha?Ne!
Zvedla jsem se došla ke krabici která ještě nebyla rozbalená a vzpoměla si na mamčina slova:
"Zlato,tady už zakotvíme...slibuju"
Hrozně moc jsem si přála aby to tak bylo,jenže poslední dobou mi zbyli jen pochyby!Otevřela jsem krabici a nahlídla dovnitř.Bylo tam spoustu fotoalb.Vzala jsem do ruky ten s nápisem: Kamarádi.
Prolistovala jsem celé album a otřela si oči od slz.Nejvíc ze všech mi chybí Izabel.To byla opravdová přítelkyně.Do dveří strčil hlavu můj brácha:
"Co bulíš?"
"Vypadni"zakřičela jsem
"Ségra neblbni,copak je?"
"Řekla jsem vypadni!!!" zaječela jsem
"No tak promiň že jsem se obtěžoval" odvětil Martin
"Počkej!"zavolala jsem
"Moc mě to mrzí.Promiň"
"V pohodě" usmál se
Zítra už jdu třetím týdnem do školy.Lidi už si mě zařadili!"Šedá myš" ano,ano! Bylo 20.00 zamířila jsem si to do koupelny.Zastavila jsem se před zrcadlem.Viděla jsem holku co má v obličeji smutný výraz.Lehce vlnité černé vlasy,splývali podél ramen.Jsem drobná postava,taková malá.
Mám světle modré oči.Maminka mi vždycky říkala že jsem výjmečná osoba.Prý,že všichni co mají tmavé vlasy a světlé oči v nich něco je.Hm povzdechla jsem si a vlezla do vany.

Večer když jsem ležela v posteli přemýšlela,že bych si moc přála nejlepší kamarádku.V tom jsem si zase vzpoměla na maminčina slova
"Zuzi musíš pochopit,že musíme ledacos obětovat"
Už mě to ale nebavilo.Otočila jsem se na bok a mračila se do zdi.Přála jsem si usnout a probudit se až ráno. Samozřejmě usnout jsem nemohla.A když jsem usla za chvíli jsem se probudila.Tohle je hrozné prostředí nemůžu tady spát.Povzdechla jsem si a převalila se na druhý bok.To byla chvíle kdy jsem doopravdy usnula a probudila se až ráno.

Probudilo mě šílené zvonění budíku.Zašmátrala jsem na poličce a vypla ho.Naznámo jak jsem se vykutálela z postele.Nachystala jsem si toasty ke snídani a čekala až se zapečou.Mezitím jsem se šla převléct.Když jsem dosnídala zalezla jsem si do koupelny kde jsem si vyčistila zuby.

Cesta autobusem do školy byla šílená.Bylo tam hrozně moc lidí,všichni se na sebe mačkali.Škola byla složitá matematiku jsem vůbec nemohla pochopit.Když zazvonilo že můžeme odejít vydechla jsem "Konečně" místo abych šla domů šla jsem na opačnou stranu směrem do parku.Tam jsem si sedla na lavičku,vytáhla notes a tužku a začala si kreslit.Svítilo sluníčko a bylo nádherně! Najednou mi výkres zastínil něčí stín.Čekala jsem až ten "někdo"uhne.Nic se nedělo.Začínala jsem být netrpělivá.Otočila jsem se na toho škůdce! Dívala jsem se do očí zajímavého kluka.Měl rozcuchané hnědé vlasy.A v očích mu jiskřilo,oči byli modré jako nebe!Pocuchal se ve vlasceh a řekl:
"Ahoj"
"Nazdar"zabručela jsem
"Hezky kreslíš"usmál se
"Je docela neslušný koukat mi přes rameno" odvětila jsem
"Vážně to umíš" podíval se na můj obrázek,byla tam dívka co se s chlapcem drží za ruce
"Ne to si nemyslím" zamračila jsem se
"Jsi tvrdohlavá" zasmál se pro sebe
"A nejen to!Můžeš už odejít?Chci kreslit" Nic neříkal,ale pořád tam stál.Bože co dělá?Najednou přiběhlo malé štěně.Slezla jsem z lavičky a klekla si k němu.Bylo překrásné
"Ahoj maličký"řekla jsem tomu drobečkovi.To štěně mi olízlo ruku.Usmála jsem se.Otočila jsem se a šla zpátky k lavičce.
"Co to děláš?!" zakřičela jsem! Ten kluk si klidně vzal všechny moje výkresy a prohlížel si je."No jak si to představuješ?Vzal sis moje věci!Vrať mi je!Hned!" začínala jsem být z toho otravy pěkně naštvaná!
"Vrátím ti je...když se mnou půjdeš někam ven"
"C-co prosím?" vykulila jsem oči.Co to tady plácá?Já?On?Spolu ven?
"Jestly se mnou půjdeš někam ven?"
"Já vím co jsi říkal" rozkřičela jsem se.Pohled na nás musel být opravdu komický.On na mě koukal s pobavením v očích,já měla v očích zlost a našpulené rty jako malé tvrdohlavé dítě!
Zasmál se "Tak proč se ptáš?"
Jeho otázku jsem ignorovala"Dej mi moje výkresy"natáhla jsem se pro něj.Ovšem ale zapotácela jsem se a začala na něj padat,on nejspíš nečekal co se stane ztratil rovnováhu a oba dva jsme na sebe spadli.Ležela jsem na něm a upírala na něj nasupenej pohled.
"Za to můžeš ty" řekla jsem zadýchaně
Nic neříkal chvilku bylo ticho.A pak se začal smát.Najednou jsem se smála i já spolu sním.Bylo to osvěžující se s někým zasmát,skoro jako bych to už zapoměla.Slezla jsem z něj a sedla si do tureckého sedu.Sedl si na kolena přede mě.Z ničeho nic se naklonil a políbil mě.Byl to neznámý ale přesto příjemný pocit!Když se ode mě oddálil zamrkala jsem:
"Co to děláš?" zeptala jsem se nazlobeně.I když vlastně na druhou stranu mi to bylo příjemné.
"Líbám tě" zasmál se
"Ani neznám tvoje jméno" zašklebila jsem se
"No já tvoje jo! Zuzko" když jsem slyšela svoje jméno z jeho úst položila jsem se do trávy a zahleděla se do nebe.Pak jsem se prudce zvedla a řekla:
"Tak řekneš mi už svoje jméno?"
Zakřenil se a řekl:"Půjdeš se mnou někam ven?"
"Dobře"uznala jsem prohru
"Fajn"zvedl se.Musela jsem mít zvedlou hlavu abych na něj viděla.
"Jmenuju se Michal,měj se hezky Zuzko"
"Ty taky usmála jsem se"

Dny pro mě byli veselejší a veselejší!Lidi mě nebrali jako šedou myš.Dokonce jsem si našla nejlepší přítelkyni Katku!Ve škole se mi dařilo.Byla jsem po dlouhé době moc šťastná.Navíc jsem právě ležela s nejmilovanější osobou v trávě a kreslila na papír.Michal mě co chvíli líbal na krk.Já jsem se usmívala jak je život strašně krásnej.Houpala jsem nohama ve vzduchu a dívala se na svůj papír.Kde ležel pár na dece a smál se.

Seděla jsem v autě.Venku pršelo.Přesně to vyjadřovalo moji náladu.Brečela jsem jako želva.A vzpomínala.Vzpomínala jak jsem na mamku včera křičela "Nenávidím tě!Ničíš mi život"
Vzpomínala na Michala "Budeš mi strašně moc chybět Zuzko,miluju tě"
Vylezla jsem z auta a šla si prohlídnout naše nové bydlení....

Nelly Furtado - Turn Of the light

9. dubna 2010 v 21:34 | Leesh |  Miluju Hudbu ♫
Zbožňuju tu písničku :)
Můžu se usmát a říct,že vědomí,že jsem pro něj jednou byla celý svět
mi nikdo nevezme :)
Pokud to ovšem nebyli falešné lži. A tomu nevěřím!
Protože i po tom všem mi řekl,že to není pravda :)
Vlastně za to nemohl ;)
Ale to co se z něj stalo,za to může =)
Veřím,že ten fantastickej kluk v něm někde je.
Jen ho nějaká holka musí zase najít ;)Happy Easter! :)

5. dubna 2010 v 20:21 | Leesh |  Můj život-můj deník
Upřímně řečeno :) Velikonoce nijak v oblibě nemám. Ale co už ;) Ach a zítra zase škola...Ale nic co by jsme nezvládli že?! =) Někdo nám ustavičně staví překážky pod nohy a víte jak se tomu vysmát ? (: Přeskákejte je ! :)) °° Smile °° A jak to bylo ve včerejším Shrekovi 3 ? (Koukali jste?)
,,Každý je strůjcem svého štěstí.." :) Dneska bylo venku celkem smutně. Ale nevadí =) I počasí má právo být nešťastné. Odmítám být dnes na facebooku ;) Nač si zbytečně ubližovat ? :)
Taky se tak těšíte na velký prázdniny? Já neuvěřitelně moc! :) Tak pa. A úsměv :) Vaše Leesh ~ ° _ ^^Úsměj se! :)

3. dubna 2010 v 21:24 | Leesh |  Můj život-můj deník
Smile please _ ! ☆ :) Uvažujte nad tím. Proč se trápit? Zamysli se nad tím,že v našem životě je mnoho důvodů k úsměvu =) ★ Máme teplo domova,kde jíst,kde spát zajištěné vzdělání! :)
Představte si ty děti! Ty děti co neznají význam slova ,,rodina" .. Náš život je plnohodnotný! :)
Usměj se! :) Děkuj za to co máš! (: ♥ Podívej se na hvězdy * Není to nádhera ? Mohla bych na ně zírat věčně :) Vidíš venku to sluníčko? :) Už jen proto se usměj! (: To jak ti zazáří do obličeje a polechtá tvé tváře! =) Sleduj déšť...:) Slyšíš ? ♫♪ Děkuj za ten obrovský dar ! ;) K tomu všemu si můžeš svůj osobní svět sám udělat hezký ! ♫♪ Zapomeň na ty co ti ubližují. Soustřeď se na ty co tě mají rádi! Nikdy nezůstaneš sám! Vždycky tu bude někdo s tebou! Vždycky ♥ :* Tak se usměj :))
Pusť si pozitivní písničky! Zpívej a tancuj (: Mlsej sladké a zažeň mráčky nad hlavou! Usměj se. Teď jak sedíš. Teď jak si čteš můj článek! :) Usměj se :)!!

,Vyčerpali jsme slova,vyčerpali jsme čas..

2. dubna 2010 v 21:18 | Leesh |  Můj život-můj deník
Vyčerpali jsme všechny důvody proč spolu být...
Začínám na sobě sledovat změny :)
Máš novou holku ? Zase ? Ale prosímtě mě už nic nepřekvapí =) Přestala jsem být ta zlá a vzteklá. Je tu zase ta ochotná,empatická a milá Leesh co se snaží pomoct :) A někdy je tak hodná až si říká,že je blbá ;PA já ti to vlastně přeju (= Hledáš už svou úžasnou takovou dobu! Budu šťastná i za tebe,když tohle bude ona :) Jsem ráda,že naše cesty se rozešli v dobrém. Jednou jsem ti řekla,že tě budu milovat na pořád! A tys řekl ,,Kéž by..:(" Říkám sbohem a otáčím se na sluníčko. Vyjdu vstříc novému dobrodružství :)
Já jsem pořád nemocná (: Další z typických věcí. Leesh je nemocná zásadně o prázdninách =D Dnes u mě byla Naty :) Ta nejlepší z nejlepších! Vážím si tě neskutečným způsobem! ( I když si to nepřečteš,já vím,že to víš:)) Jsi zářící hvězda co spadla mi do dlaní aby mi svítila na cestu životem ? :) Nebo snad anděl co někdo poslal mi ? :) Ať už cokoliv jsi nebeská,krásná,dokonalá,chytrá = nenahraditelná. Děkuji ! :) Vzpomínky s tebou jsou navždycky !
Jsem nadšená kolik je kolem mě fantastických lidí! :) Ať už jsou blízko nebo daleko. Jste to i VY. ) Ani nevíte jak jsem ráda,že jsem některé z vás poznala! :) Usměj se. Netrap se. Vše bude dobréé! :) Tutudůů :)) Vaše opět šťastná Leesh :)