Květen 2010

Vy všichni! TY a TY! :* A taky TY!:)

30. května 2010 v 22:56 | Leesh |  Můj život-můj deník
Mám takovou nějakou velikou potřebu napsat,jak všecky zbožňuju!:)
Obklopuje mě neuvěřitelný množství užasných lidí! (:
Mám děsnou radost z psaní s Domčou %) Protože mu budu zařizovat sluníčko!:P
A Naty :)) Žanet ((: A taky díky Tomovi :) A prostě díky celé planetě!
A i díky Tobě! Ano Tobě! Val! :)) A *Kathy* :)
Díky všem za to,že vás mám!
Jsem nepříístupně šťastná! :)))))))))


>>S nápisem fantazie<<

30. května 2010 v 15:18 | Leesh |  Můj život-můj deník
Proplouvám propršeným víkendem beze slov a s úsměvem ^^ ! :) A zítra do školy? Ani mě nehne abych se kvůli nějaké žluté budově s adresou Sluneční stresovala ;)
Mám se hezky :) Jen jsem trošku unavená :) Nejspíš to bude tím počasím ;) Chtěla jsem o něčem duchaplném psát,ale nějak mě nic nenapadá.Nic nového se neděje.Všechno je to nějak pořád stejné.Absolutní stereotyp.Těším se na střední :)
Jsem přecpaná pizzou :D A na místě jsou opět slova ,,Já už nikdy nechci vidět pizzu!" :D:D
Nevím co blábolit.Ale to tiché cvakání klávesnice mě zvláštním způsobem a bůh ví proč,uklidňuje ;)
Dokážu o ní napsat klidně i milion slov ;) A přece ji dokážeme pochopit pouze srdcem:) .. Jo víte. O čem mluvím :P
Posílám všem virtuálně :D:P ale s vlnou citů :) Tisíc objetí plných útěchy a lásky :) ♥
To vy! Vy jste můj svět! :) :*

Leesh! SMILE! (:

27. května 2010 v 21:56 | Leesh |  °Fotky°
Ta Leesh co se furt směje!(:
Úsměv ^^ Specielně pro vás =))
__

=))

^^

To byl zase sen! %)

26. května 2010 v 21:11 | Leesh |  _Snář_
Ještě jsem nepsala do snáře ;) Ale nějak se nenaskytoval normální a děsně divnej a nudnej sen ! :D
A teď přišel --->

Moje podvědomí mi říká,že jsem na známém místě! Ve škole. Ale mě to přesto přijde neznáme. Je to tady nějak zvláštně poskládané. Sedím na parapetu a usmívám se. Mám otočenou tvář proti sluníčku,které mi lechtá tváře :) Je mi hrozně hezky! Najednou přijde Domča. A obejme mě. Nevím co si myslet. Ale cítím se v bezpečí. Po dlouhé době tak klidná. A cítit něčí objetí. %) Něco mi tam povídá a já se směju a je mi neuvěřitelně krásně. A vůbec netuším proč. Vždyť je to přeci Domča. Kamarád .
Přijde moje třídní a cosi tam blekotá. Nijak zvlášť ji nevnímám .. Sedíme naproti sobě a smějeme se :) Povídáme si (: A mě je hrozně fajn a já pořád netuším jak to,že tolik fajn!
Kreslím mu nevědomky ukazováčkem na koleni kolečka a přemýšlím. Domča mi poupraví vlasy a řekne ,, Existuje jedna důležitá věc co ti potřebuju honem říct!" usměju se ..

CRRRRRRRRRR! A Leesh vzbudil budík ! :D K naštvání :D Nevím nic :) Ale já se i přesto vykutálela z postele z úsměvem od ucha k uchu! :)

Enjoy ! ^^

Vzlétnout ke hvězdám ! ♥ :)

22. května 2010 v 22:33 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahooj ^^ :) Máte se ? Já ano =))
Jako vždy ;) Užasňácky ! ((: Rozdala bych milion objetí v úderu jedné vteřiny ♥ Pro všechny co se trápí,pro mé přátele,pro mojí rodinu.Pro celý svět! :) Jsem tak šťastná,že je víkend! :) Domča dneska zase perlil %) :P

Juhuhuhůů ♫♪ :)) Raduj se z maličkostí ! Žij okamžikem co teď je! :) Usmívej se.Život možná fér není.Ale jednoho dne se narodila Leesh , proto aby všem ukázala,že to jde! Jde se probojovat životem s úsměvem! :))

Už navždycky budu ta nebezpečně zasněná bytost %) Která žije ve svém osobním světě plným barev žůžovně barevných a občas černých! :) Jde o to umět jít dál ;)

Mám nejdokonalejší mamku na celé planetě! ♥ V existenci všech životů nenajdete nikoho jako ji! Obdivuji ji nepřekonatelným způsobem! :) Vždycky bude užasná! :) A navždy to pro mě bude ta největší bojovnice v celém vesmíru! (= Málokdo by se takhle dokázal vypořádat s její nemocí a ještě být tak úžasnou mámou. Takovou mamkou,které občas nejsou ani ty zdravé.Navždy mou nejlepší kamarádkou :* ♥

Posílej úsměv dál ! :) Zavři oči a pro sebe se usměj ! =) A přemýšlej nad tím,co ti život dal! A ne vzal :) Co všechno je kolem nás krásné ((: Dnes bylo opravdu šílené počasí. A já se usmívala na bouřku :) Usmívala na sluníčko :) Nauč se usmát na zamračené počasí! :) Nauč se usmívat na zamračené lidi :) Protože pouhým úsměvem dokážeš mnoho věcí! :) Posílej úsměvy dál =))

,,Já vám pořád říkám,že svět je jedno velký mraveniště,který vede sfetovanej bůh!" :D:D Koukala jsem s bráchou na → Vy nám taky šéfe ;)

Mějte se ! :)) ♥
He's style! :)

20. května 2010 v 22:26 | Leesh |  °Fotky°
Jejejéé :) Prej,že Marečék Krtečék :P
Spolužák,kamarád,prima kluk ;)
Prostě ráda fotim kraviny :D
Úsměv za úsměvem :)

19. května 2010 v 22:52 | Leesh |  Můj život-můj deník
=*
Lalala la láá ♫♪♪ ♥ :) Dnešek byl divnej :D Ale beru to pozitvně ;) Večer se sakra vydařil :) A náladu si Lubošem pokazit nehodlám ;)
Ten Domča mě jednou zničí :D %)
,,A odkdy Domi má prosímtě pravdu mladší?"
,,Od té doby co se narodila Sonča a za 7 dní Domča!" :D:D
_______________________________________________________
,,Tak ty i kdybys byla rok u Willy Wonky v továrně na čokoládu tak to na tobě nejde poznat"
=D Je to trdlo =) Ale užasnej kamarád :))

Jsem obklopená tak úžasnými lidmi (: A to i vámi! =))

Trošku jsem unavená (: A vsadím se , že ráno to půjde dost poznat :D Ale fakt mě to nezajímá =)))
Nahoďte úsměv :) Počasí je odporný! A co ? Nahoďte úsměv :)) Vždyť to je bezvá :))
A ať už budeš sebevíc smutný :) Vzpomeň na krásný chvilky (:

SMILE! ^^

btw : Musím vám sem pak hodit jednu fotku :)


Zbožňujem vás ! ♥

>> Praha <<

18. května 2010 v 17:53 | Leesh |  Můj život-můj deník

Všechno to začíná v sobotu ráno.Ráno? V pět. To mám ještě noc ! Grr !
Celá přeležená unavená sem jela s dědou na to nádraží =P
Cesta byla ... neptejte se! :D Bylo to tam tak narvaný,že jsem celou cestu stála. Teda ostatní stáli. Já si udělala pohodlí na zemi :P
Když mě učitelka narvala do toho jednoho vagónu plnýho myslela sem že zcvoknu %) S Peťulou sme se začali smát :D Nejenomže jsem byla úplně přimáčklá na okně taky mi přišlo děsně vtipný,že moje šaty se zaručeně pomačkaj a do Nároďáku půjdu jak strašidlo :D Navíc jsem nevěděla,kde je zbytek třídy :D Jé tak přece se nad tím nebudu vztekat :P Smála jsem se,že si ti lidi okolo mě museli myslet,že jsem ten největší magor na celý planetě %) :D A tak Pétě říkám ,,Myslíš,že všichni jedou do Prahy? Já doufám jako,že ne! Nehodlám se tady mačkat na okno!" :P A Peťu spontáně zařvala na celý kolo ,,Jedete tady všichni do Prahy?!" :D:D
Nakonec jsme se nějak promačkali kamsi,kde se dalo vcelku dýchat :P:) Ale pořád sme stáli. A hrozně se s Peťou smáli ! :D A ty lidi nás snad měli už dost! =DD Bylo mi to fuk :) Žila jsem zrovna tím směšným okamžikem:) Bez smíchu to prostě nejde :)
Když jsme dorazili.Měla jsem s Peťou slušný nervy! :D:D Ani to nechtějte vědět.A to nemluvím o tom,když nás na hl.nádraží v té hlavní hale oslovil nějakej opilej chlápek a začal do nás cosi valit. Pochytila jsem slova jako orgasmus a přestala to poslouchat :DDD
KRIPL ;)
Celej den byla divná zima :) Byli jsme na Pražským hradě a vlastně všude možně ;) Na Petříně.Bylo to vcelku fájn :) No a večer to přišlo :P Přípravy do Národního divadla :) Všechny holky byly absolutně nádherný :) A kluci fešáci ;)
Až na to,že první dějství jsme museli stát,protože nás ta ženská odmítla usadit :P To bylo bezva ;) Hra se mi líbila :)) Bylo to opravdu na úplně jiné úrovni :) Byla jsem nadšená! =)
Nějací blázni potom v tý kose se ještě šli projít tou noční Prahou :) Muselo to být nádherný.Ale já odmítla z důvodů,že jsem klepala slušně kosu ;) V tramvaji cestou ,domů' jsem se hrozně smála :D Nečekaně ;)
No a ta noc ? :P Divnost.Maximální divnost.:) Nejlepší na tom bylo,že mi Tom vysvětloval klučičí myšlení :D Nevím asi kolem třetí sme to zabalili.Na víc sem neměla byla jsem děsně unavená :D
Vodku a víno sem odmítla ;) Fakt nemám a neměla jsem potřebu se tam předvádět jak oni ;) A to,že dali Liborovi do vína projímadlo.Blbečci.Mě vážně vtipný nepřišlo.Asi jsem jedinná normálně uvažující v naší třídě :P
Druhej den ? Tak z toho si pamatuju jenom McDonalda :D A taky,když jsme jeli na jezdících schodech a já se smála a na všecky volala ,,Vesničani se poznaj no.." :D:D
A říkám vám,že metro je pěkně trapný! :D Za prvý jako namačkat se tam jak sardinky ;) A za druhý můj balanc na tohle neměl a já všechny málem vždycky pobourala k zemi ;D
Samozřejmě se kluci neobešli bez poznámek ,,Ty seš jak papír tyjo.To jenom foukne vítr a ty seš na zemi" No teda tse!:D:P S Markem jsem dost povídala :) Musím vám sem pak dát fotku ;) Byl nečekaně hodně fajn :)
Není to napsaný podle mých představ ale jako vzpomínka na kterou se někdy podívám to stačí :)
Víte co ale ? Ten druhej den mi bylo zvláštně.Koukala jsem na některý ty místa a usmívala se a zároveň sklápěla oči.Na nějakých místech byly vzpomínky na tu Prahu minulou.Na tu prosincovou.Na tu zamilovanou.Na tu nejkrásnější.Miliony motýlů.Pohledů.Letmých doteků.Slov.Úsměvů.
Přišlo mi to jako vzdálená minulost.A chtěla jsem ji vrátit.Ale rozdejchala jsem to =D Takhle je mi líp !! :) Tiscíkrát :) Přísahám !! :)
Momentálně je mi fájn :) Úsměv holky ! :))


Hey you!:)

17. května 2010 v 20:51 | Leesh |  Můj život-můj deník
Tákže!

Vrácená z Prahy :) Napíšu o tom zítra (:
Dneska jsem extrémně líná :D:D
Tak se omlouvám ;)
Bylo to báječné a divné a báječné :P
Národní divadlo bezkonkurenční ! =)
Vzpomínek bude moc =)
Tak zítra podrobnějc ! ;)
Mějte se ! =)

=)

Smáájl :)

12. května 2010 v 20:46 | Leesh |  Můj život-můj deník
lalaláá
Takže hned na začátku! Odmítám jakékoliv obvinění,že jsem _*Kitty_Blacks_ nakazila svojí pozitivní náladou ! :D :)
Dále je nutno podotknout :P Že to počasí bylo dneska hnusný ale já se přesto smála :) Zatraceně už mě nenuťte nikdo hrát volejbal! :D Tak za prvé mi to vůbec nejde :) A za druhé nemám náladu dívat se na to jak se moje nejlepší kamarádka tváří stylem jak ji hrozně otravuje,jak příšerně hraju :) A vážně možná to tak nemyslí :)) Ale já to takhle vidím :) :P Tečka ! ;) A ? No a v sobotu jedem do Prahy :) Do Národního divadla _ Kde jsem si k této příležitosti koupila černý (na mě krátký mi přijde:D) saténový s mašličkou a bez ramínek šaty :) Jsem z nich nadšená ♥ Přespáváme ani nevím kde :D Každopádně mě ale mrzí,že jedna kamarádka nejede protože si na basketu udělala něco s nohou :/
I tak si to musíme užít :) Ale netěším se. Nijak zvlášť ;) Většinou tohle předčasný těšení předvídá něco špatnýho (= Aspoň u mě :))
Takže nahoďte smáájla :) na tvařích a ukažte životu,že nás nebude srážet na kolena! :D:)


Buď tím kým chceš být :)

10. května 2010 v 18:59 | Leesh |  Můj život-můj deník
Takže :) Tenhle článek bude v bodech. V rozepsaných bodech =D Moje specialita :D Naučila jsem se to od naší třídní :D Veřte mi,že její zápis v dějepise vypadá jako nějakej chemickej vzorec ;) =P
Typická Leesh,zase odbíhá od téma :D Bylo nebylo,dnešek vypadal takhle : Click na celej článek ! :P

Jen tři písmena! :D

9. května 2010 v 13:18 | Leesh |  Můj život-můj deník
=P
Tři pouhá písmenka ! :) OMG! :D Omluvte mě ... jdu se vykřičet do sklepa ! =DD
OMG...
Omg..
omg.
Tohle se dalo očekávat :) Takže další holka ? fuck! Je to idiot! :) Já jsem byla zase tak slepá naliskat jí! To sem se furt okecávala jak je jinej :) Je pořád stejnej jako vždycky ;)
Sakra!!! Dýchej Leesh! :D Mám pro něj pouhé slovo Děvkař! Tak jo nádech výdech :P
Pardon za ty slova =) Ten vztek musel ven ;)
DELETE a smazat ho ze světa ;)
K lepším stránkám života ♥ Venku je nádherně ! =)) Slunila jsem se a užívala života :) Protože je svět prostě krásnej :) A ani vědomí,že je zítra ta odporná škola blem ! My nezkazí náladu :) Mám fantastickou mamku! :) Vlastně je to má nejlepší kámoška =) Nejlepší z nejlepších,protože jí můžu říct cokoliv A kdykoliv :)
Mějte se krásně! Úžasně! Parádně! Všemožně! A hlavně ne smutně! :))
Všem posílám úsměv ! :))
Vaše praštěná a šťastná Leesh! (=


Čas neteče jako voda !

3. května 2010 v 21:42 | Leesh |  Můj život-můj deník
K nadpisu =D S mým nejdražším agresivním Evženem (Tomem) =D neboli na něj taky volám ,,Evžíí?" :D Jsme byli venku a zírali do nějakýho potoka :) A já podotýkám ,,Tohle mi vždycky připomene čas.." A jeho inteligentní poznámka ,,Proto se totiž vždycky říká,že čas teče jako voda" a ? Naše trapný dlouhý hádky plný smíchu s tím,že jsem se mu marně snažila vysvětlit,že se říká ,,utíká jako voda" =DD
Užasnej kamarád :) Ten nejlepší ((:

Musím taky podotknout,že se každej den těším na Átiny články. Protože nic mě nikdy nepobaví jako ty její myšlenky :))

Dnešek byl absolutně otravnej! :D Hlavová naše třídní byla s nervama v koncích,protože ? No protože u nás bylo béčko. A sem dotčená! :D Protože mi řekla,že sem mrňavá. Tse. Někteří prostě nerosteme do výšky 180 metrů ! :D:P

A poslední věc ? Byla jsem u doktorky na kožním. Ble. Dělaj na mě nějaký pokusy! :D Ne kecám,prostě nějaký testy jestli nejsem na něco alergická. Mám přilepený na zádech nějaký papírky a je to hrozně nepříjemný. Navíc je to přelepený přes lopatky.Takže kdykoliv se nějak blbě pohnu začne se to odlepovat :// Ale stejně mi to přijde k smíchu! :D Celej tenhle blbej život ! :D

Psala jsem si s Domčou :) S ním je opravdu konverzace vážně na úrovni :))
A to mě těší. Konečně někdo ..,kdo chápe :)

Mějte se hezky! A buďte šťastní! :)) Jak já ráda říkám : Úsměv ! :))

Vím,že z těch mojich článků asi poslední dobou nemůžete nic pobrat. Ale omlouvám se. Jinak to nejde. Bylo by to moc rozepsaný :)

Květen! ♥

1. května 2010 v 11:00 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahoj,ahoj :)) Venku je pěkně škaredě :P Ale stejně se mi to jakýmsi způsobem líbí :)) ♥ Takové unavené počasí tak akorát na hrnek kakaa a veselý písničky :)
,,Byl pozdní večer 1. Máj,večerní máj byl lásky čas" :D:P Nikdy nezapomenu jak jsem se to musela minulý rok učit ;) Tak tedy prvního Máje seděla Leesh před oknem a radovala se ♥ Proč by mělo záležet jestli uschne nebo neuschne =)
Je to zvláštní tradice a ani letos ji nijak zvlášť nedodrží :) Navíc. Slyšeli jste někdy o někom,že by uschl? :D Když to vezmeme realisticky tak je to vážně kravina ;P
Ale na tom nezáleží :)) Pojďme se smát a skákat v dešti =) V noci byla obrovská bouřka. Jenom jsem seděla a do brzkého rána zírala na ty blesky :)
Jo,přesně tak moje oblíbená činnost ---> zírání z okna =D
Za chvilku půjdu k babičce ;) Hádejte co :) Pro palačinky !!! Mňáám! ♥ :))
Vracím se do let kdy mi bylo třináct :) A písničky od Fall Out Boy jsou jisteže na místě ! :)
Fall Out Boy. Ani nevíte jakej jsem byla do nich blázen =D Kolikrát mi totiž jejich písničky pomohli ! :)
A Pete ? ♥ Nejůžasnější už navždycky :) A Patrickovi ksichty u zpívání mě vždycky dostanou =D :)
Protože oni jsou výjímeční :) A jednou je pustím svojí dceři :D
No nic mějte se! Užiívejte dneška :) Paa ♥ A ? A úsměv ! =)