Červen 2010

Takže ? .. Takže .. %))

28. června 2010 v 0:10 | Leesh |  Můj život-můj deník
Takže :) Zprvopočátku se chci omluvit,že vás moc neobcházím .. jsou prázdniny a já to zase tak moc nestíhám.Snad chápete .. :)
Rozlučák byl fatální ! :D:P:) Nebudu se rozepisovat :) V myšlenkách to zůstane tak i tak :P:)
Domča udělal zas průser a já teď ztratila další možnost být s ním,protože jeho taťka je naštvanej ... Normálně vám přísahám,že mu jednou pořádně praštim! Vím to :D!!!
Neměla bych chtít být s ním ... :/ Tommy ke mě cítí nějakou větší náklonost.A já se obávám.Protože mu nechci ublížit :) Pro všechno na nebi,proč já mám s těma klukama takový štěstí ?!:D:)
Kašlat na to ! :) Smájl (:
Tak bojujte ! :) Usmívejte se ! :)
Jen pro kouzlo sluníčka stačí žít ! :*:)


A dnešek plnej pláče :')

25. června 2010 v 10:35 | Leesh |  Můj život-můj deník
To byl ten nejvíc nejtěžší den,co vůbec pamatuju.Poprvé,co mi došli slova :') Poslední den s těmi nejůžasnějšími lidmi !! Dostala jsem knížku i když jsem přesvědčena,že si to nezasloužím :) Je tam napsáno >> Odměna Sonče Podhorné za kamarádskost a práci pro třídu :)
Vysvědčení je fájn :)Od paní učitelky Kirkosové jsem dostala čokoládku :') A nejvíc nejkrásnější bylo to,co jsem dostala od třídní.Takovej malej pohled s nádhernými tulipány a ze zadu je napsáno >> ,,Žádný velký duch není bez trošky bláznovství.Nullum magnum nigenium sine mictura dementiae" Seneca
Soničce .. Hana Hlavová :')
A když mě třídní objímala a říkala ,,Měla jsem vás ráda" měla jsem na krajíčku :') A když jsem viděla ostatní plakat :')
Okamžik kdy uslzená jdu za Pěničkovou ,,Soni ne.e.." ,,Já se snažím paní učitelko!Fakt" :D:D Pan Kočí. ... ,,Krásný prázdniny .. SONIO!" :D:'( Ví moc dobře jak nesnáším,když mi takhle říká :D:)
Poslední krok.Poslední pohled.Něco končí.A něco novýho zas začne :')
Jedu na rozlučák tak se mějte :)


Souvenirs .. ♥

20. června 2010 v 22:24 | Leesh |  Můj život-můj deník
Vzpomínám jak jsme spolu seděli v zimě na lavičce a oba jsme hrozně mrzli tak,že každou chvíli jsme se zatřásli.
Vzpomínám na všechny zážitky se svojí úžasnou třídou :) Které jsem měla občas pokrk,ale stejně je mám všechny do jednoho ráda!
Vzpomínám na každý den strávený s mojí nejlepší kamarádkou :)
Vzpomínám na to jak jsem byla malá :) A vždycky když jsem byla smutná a plakala jsem ! Dědeček vždycky přišel a řekl ,,Udělej bublinuu" a já sem čunče dělala vždycky bubliny ze slin :D:D A pak se začala moc smát.Protože všichni vždycky okolo ,,Týý joo" A slzy osychali na tváři a smutek byl pryč.Stačila pouhá věta od dědečka ,,Udělej bublinůů" Jeho kouzelná věta ♥ Mnohdy jsem si pak říkavala.Kéž by teď přišel děda a řekl udělej bublinu :)
Vzpomínek je tolik !! :) A já je tak ráda procházím ! :)) Je to jako lehké fotografie,co se snáší odněkud z nebe a já je v tichosti a s úsměvem procházím ! :)) Jsem člověk žijící minulostí :):P
Chybí mi Domča .. to je řádnej průser bych řekla .. No ale co,když tady není nikdo normální ke konverzaci ! :) Kdo by mě rozesmíval :D A kdo by se se mnou hádal :PP ♥
Stejská se mi po Žanet ! :) Ale už přijede ! 2x Jupí !! :) ♥
Poslední týden na základce ...
Ale i tak jak ráda říkám ! :) ÚÚÚúúúúsměv !! :)))
Ráda bych každé z vás dala svoji radost.I elán do života.Každý můj úsměv.I pohled na svět ! ♥
Smile ^^


Takže :)

19. června 2010 v 13:05 | Leesh |  Můj život-můj deník
Tomáš Klus byl vskutku úžasnej :) Takhle optimistického člověka jsem neviděla ani nepamatuji ;) Má hrozně krásnou duši.A rozhodně je v něm nějaké charisma! :) Celou dobu vtipkoval a udržoval neustále kontakt s publikem :) Což se o některých kapelách říct nedalo.Jeho improvizace při zpívání mi brali dech a nutili se pořád smát :)
Jeho písničky mají svojí hloubku :)) Pořád se usmíval a dělal blbiny a lidi tančili,smály se a tleskali ! :) Má můj obdiv :) Málokdo,dokáže být tolik plný štěstí,radosti a optimismu :)) Z tohohle jsem si odnesla plno krásných vzpomínek (: Mám i podpis s věnováním :D:P:)) Což mi připomíná,že písničky neustále někomu věnoval.A dokonce zazpíval inprovizovanou děkující písničku (: Byl neskutečně vřelý a po každém podpisu se vždy na všechny podíval a říkal ,,Není zač" + nejupřímnější úsměv ve vesmíru :) Bezkonkurenční člověk :)
Taky tam byli O5 a Radeček :D:) Ale jo to bylo taky fájn :))

Toxique taky neměli chybu :) Podali skvělej výkon :)) Užívala jsem si to :) A i přesto,že měla hlavní zpěvačka Klára zlomenou nohu (S úžasně křiklavou růžovou sádrou:P) Dokázala , že talent má !
A to skutečně obrovský :) Celá kapela byla skvělá :)) A úžasnej ten vlasáč :D:) Kterýho můžete vidět na fotce :)
Podpisy jsem od nich taky ukořistila :) Od všech :PP (: A také s věnováním :))
Co říct :) Včerejšek jsem si prostě užila :)) Ovšem než jsem odešla si to užívat spala jsem ! :D Jak by ne :P Ta prokecaná noc se na mě podepsala :) Ještě jsem napsala Domčovi,že doufám,že to nebylo dnes naposledy,co jsem ho viděla .. :) Že se mi bude stýskat (: Ať si to na dovči užije :) S nikým se nehádá,vždyť přeci ví,že pravdu mám vždycky já ! :D:PP
Okamžik kdy ti udělali radost ty slova ... Mám tě rád .. Domi kdybys jen věděl,že i já tebe ;) Seš nejlepčejší kamrád (: I,když se to nikdy nedozvíš :P
Okamžik kdy ležím na lavici se zavřenýma očima a zjistím,že mě někdo pozoruje.Otvírám oči.Usměju se na Radka,co se na mě taky usmívá a oči zas zavřený :D Včera všichni rypali.V klidu jsem ležela na židlích.Jirka si na mě chodil sedat.Libor furt něco.A Dominik chytrák mi chodil cosi lupat před ucho ! :D :P Kamčiny kecy,že proč sem šla pozdě spát .. :D:P:) .. :/
,,Soni tys mě zničila ..." Kráčející unavenej Domča skrz atriem :) Naše cesta na oběd ..
Dneska to vidím na prospanej den :D:P Nejenomže jsem ve čtvrtek-pátek šla spát ve dvě :) Ale včera-dneska jsem se vrátila domů ve dvanáct.A to ještě opomineme fakt,že mi o půl druhé psal Tom smsku ! Když už jsem byla totálně mrtvá :D:D
Be happy !! :))
Užívám si každého dne :) Za chvilku končí škola.A já jsem zvědavá jak ve středu zvládnu loučení se základkou ..
Mějte se krásně ! :) A usmívejte se ! :)))


You found me when no one else was looking...

18. června 2010 v 15:03 | Leesh |  Můj život-můj deník
Bylo to ublížení nevědomky.Tudíž se nedalo nikomu co vyčítat :)) Každopádně dnes jsem zjistila,že to bylo zbytečné.
Je mi k ničemu když od kluků slyším jak jsem báječná,vtipná,veselá a krásná :D :) Nejenomže to jsou lži ;) Beztak to pokaždé končí tím,že jeden se zamiluje a druhý to cítí jinak. Nebo to vyprchá.. Už je to půl rok , co jsem slyšela ty bolavý slova ,,Už to není jako dřív..Já bych hrozně chtěl .. ale.." Beru si z toho to pozitivní :) A i tohle mi do života něco dalo ! :) Ať už to může být jakkoliv bolestivé,vždycky jsem vděčná.A vždy vím :) Že jsou to věci,co mi něco dají ! A ne vezmou :)

Včerejšek se mi asi vryje do hlavy.Jednoduše.Protože sedíme ve výtvarce a najednou Terča vyběhne a ukazuje jí tu holku a toho kluka jak jdou ruku v ruce.Verče se zalili oči slzami a utekla na záchod.Cítila jsem tu její bolest všude okolo.Šla jsem v tichosti za ní a objala ji.Láska je zlá.Měla jsem sto chutí jít všechno rozbít.Plakala mi na rameni.A já netušila jak ji dát útěchu.Je to moje spolužačka od první třídy.Kamarádka.Jako všechny ostatní.Ne veliká ale cítila jsem potřebu jí pomoct..Tak jsem tam byla a nechala si plakat na rameno..

K té noci a ránu se nevyjadřuji :D Prokecala jsem se s Domčou až do dvou do rána! :) S ním mi nikdy nedojdou slova.Mě slova nedojdou nikdy :D Ale bylo to skutečně užasný :) Takovýho kamaráda by měla mít každá holka :) A jelikož to tak není tak budu nadosmrti vděčná,že jsem ho poznala.Poznala víc.Protože je to první člověk na celé planetě a v celém vesmíru o kterém jsem přesvědčená , že mu můžu říct úplně cokoliv.Cokoliv.Naty.Má nejlepší kamarádka je skvělá.A můžu se jí svěřit s čímkoliv.Ale poslední dobou jsem narazila na pár věcí,co jí říct nemůžu.Nebo nechci.Nebo nepotřebuji.Nebo ji spíš tím nechci trápit :))

Oproti tomu včerejšku je mi úžasně.Jsem zase šťastná :) Jako vždy ! (: A užívám si :) A když přijde něco nefér a zlýho tak bojuju ! :) A vy by jste měli taky !!! :)

Okamžiky ,když mi včera Luboš řekl .. Mám tě rád .. Neboj ..

Když sme s Domčou vzpomínali :))

Be Happy ! :)

btw : Dneska jdu na koncert.Vím,že tam budou Toxique a Tomáš Klus a ještě nějací týpkové a týpky :D Nikoho z nich nijak zvlášť neobdivuji :) Každopádně tam jdu s tím,že si to užiju !! :)

Pa ! :)

* Sourire ^^ ! :)

16. června 2010 v 22:34 | Leesh |  Můj život-můj deník
Francouzština je tak krásná ! :) Víte co je mým snem ? Někdy musím jet do Paříže. Paříž je tak perfektní a romantická ♥ :)
Dnešek byl užasnej :) Koneckonců jako každej můj den :PP Nebylo vyučování byly jsme ve městě (:
Pár poznatků :
• Učitelčin syn je hrozně pohodovej :P;))
• Mám fantastické přátele! :) A Terezka trdlo střelený ! :D:P
•Jsem šťastná ! :) A celej den vzpomínám :))
..........................................................................

Samé krásné vzpomínky :) Mám samé krásné vzpomínky ! (: Opomenu ty bolavé a procházím ty krásné ! :) Včera jsme s Domčou vzpomínali jak jsme byli v Praze :) Ááá %)) Milion vzpomínek :D:)
V době když sme museli přede všema sehrát tu svatbu ! :D:)
BE HAPPY ^^ ! :)
Prasknout štěstím !!((:

Vzlétnout %))

13. června 2010 v 22:30 | Leesh |  Můj život-můj deník
,,Seš nejůžasnější ♥ " ... ,,Strašně moc ti to v těch šatech slušelo" ,,Moc jsi mě potěšila když jsi za mnou přišla" :) %)) Ááha ! :D:P
Každej den je výjimečnej a krásnej :) Včerejšek se zapíše do historie lidstva :D:) Sem z bráchou na chatě dělala vodní bitvu :D Chrstali jsme po sobě vodou ze studánky :) Celá durch jsem byla O.o
A pak padali kroupy o velikosti ořechů ! :D A padali stromy a my se neměli jak dostat domů :P
Krásný dny :) ♥ Nemám moc co psát lidi :) Omluvte mě,že za váma tak moc nechodím (:
Opět nejšťastnější bytost celýho vesmíru se s váma loučíí :)))

=)

Zase on

13. června 2010 v 22:25 | Leesh |  _Snář_
Už je to po druhé co byl v mým snu ... %))

Jednoduše v naší třídě.Vnímám jenom Domču.Nevím co tam řešíme.Pak vstane a chytne mě za ruku.Něco mě táhne zpátky do třídy.Něco hrozně za ním.Držím ho pořád.Jsme před třídou.A já vím,že se ho musím pustit.A tak hrozně nechci.Ale musím.Něco v hlavě na mě křičí,že musím.Je mi do pláče.Zírám do země.Je pár metrů ode mě.Topím se v těch medových očích.Pustím se ho.,,Domi.." a utíkám pryč.Přiběhne Naty a pořád dokola se ptá ,,Proč si za ním šla ?! Proč ?! Proč?! " všude se ozývá ta hloupá otázka.,,Vždyť si mi říkala,že to je kamarád!" ,,Naty je to sen.Vždyť je to sen!" :)

CO si mám myslet ?! CO si mám sakra o tomhle snu myslet ! :/:D

Famózně unavená!

10. června 2010 v 21:30 | Leesh |  Můj život-můj deník
Dnešek byl krásnej ! Užasnej a fantastickej ! :) Popořádku (: Vzala jsem si svý červenobílý,proužkovaný retro šaty a šla do školy :) Venku bylo tak nádherně,že jsem si musela pořád poskakovat :) Ta první hodina matiky hodina matiky nebyla :D Yahoo ! :) Vlastně sme sbírali nějaký dřevo okolo ohniště :) Zbytek ubíhal rychle :) Když jsme seděli v klubu a měli sme čekat až si nás zavolají viděla jsem že tam sedí Domča.Úplně sám.Dobrou půl hodinu jsem přemýšlela jestli za ním jít nebo nejít :D Jestli to není trapný :D Ale nakonec jsem šla :) Prohodila s ním pár slov a náš užasný zástupce ředitele všecko pokazil :P Pořád mám před očima jak sme se na sebe dneska naposled usmáli :)
To s těma předškoláčkama bylo fantastický ! :D Jako jedinná jsem měla jednoho klučinu. Já že si někoho vezmu navíc a oni,že mi ten kluk postačí :D Ať si ho u sebe držím :) Nechápala jsem byl miloučkej a slaďoučkej :D Ovšem. Změna. Hyperaktivní číslo ! :D Lukášek maličkej :) Ten lítal a řval :) A já sem nemohla :D Já sem s ním lítala po škole smála se skákala a furt sme něco žvanily :) A když sem se s ním šla rozloučit byl tak smutnej :) Bylo to prostě krásný :) A celej den byl nádhernej :) I ta diskotéka a ,,Oj Oj" :D:D:) To dělal DJ :)
No bylo to prostě všecko nádherný a sluníčkový :) A pak když sme se s holkama fotili :DDD
Nezapomente mi pripomenout,že sem musím napsat jeden sen ! :D
Pa a úsměv!
Sem nejšťastnější bytostí celýho vesmíru ! :)

Vzpomínky na včerejšek

10. června 2010 v 6:11 | Leesh |  Můj život-můj deník
?
Ke včerejšku je potřeba se vyjádřit.Nevím jak to bude dlouhé.Každopádně ozvaly se starý rány.Začalo to obyčejně.Šla jsem do školy se svým élánem jako vždy :):) V koutku mysli jsem lehce tušila,že Luboš nejspíš přijde k nám do třídy.No co..Před fyzikou jsem si sedla na křesílko a bylo mi vcelku fajn.Pak přišel.V tom svým křiklavě růžovým tričku.Zdálo se mi to,nebo všichni najednou ztichli ? Šel,šel...,,Ahoj.." cítím něčí pohledy a odpovídám ..,,ahoj" posadil se vedle mě.Cítila jsem prázdno.,,Teď je fyzika?" Měla jsem sto chutí obrátit oči v sloup.Ne asi.Sedíme před učebnou fyziky a bude zeměpis.Otočila jsem se na něj.Pohlédla mu do očí a rychle sebou zase uškubla pohledem jinam.Zakývala jsem pouze hlavou,že jo.Seděli jsme vedle sebe v úplné tichosti.Vnímala jsem to ticho a pozorovala naše tenisky.Oba dva sme měli nohy v tý vtipný póze,které jsme se tenkrát smáli.Achjo.Prolítlo mi hlavou.Začala jsem si kolem sebe vytvářet jakousi imaginární zeď.Za chvíli vedle mě nebyl.Během jedné vteřiny mi proběhlo hlavou milion otázek.Jaké to bylo předtím.A co je teď.Zavřela jsem oči a nadechla se.Přišla Naty a zachránila mě ze zármutků.Pár rychlých pohledů.Pak přišel i Domča.Díky bohu přinesl tu svoji sluníčkovou náladu!:) Celej den sme se na sebe culili (: Co ti dva si tam vykládali,když sme psali slohovku :D Já se musela smát :D A do té slohovky sem stoprocentně napráskala milion chyb! A jenom kvůli nim ! :PP Ale nebylo to tolik smíchu jen při slohovce a celkově :) Luboš byl a bude vždycky užasnej vtipálek :P:) No a Domča ? Já teď nevím jak se cítit.Měla jsem o něm dost divnej sen :D%) Pak to sem napíšu..
Nic víc.Nic míň.Ke včerejšku to stačí.Dnešek bude asi náročnej (: Budeme provádět předškoláčky po škole a procházet s nima nějaký hry.Ve škole budu až do sedmi :/:D
Nic mějte se.A SMILE ^^ :) Venku je nádherně.I přesto,že se ozývá na srdci starý rány tak úsměv!! :)))

Amanda Seyfried-Little House

7. června 2010 v 22:29 | Leesh |  Miluju Hudbu ♫
Je krásná je zamilovaná a je stejně úžasná jako ten film,ve kterém to zpívá ! Já si tu jednu scénu přetočila snad milionkrát! :D:)


Milý Johne
Nádhera!
~ BE HAPPY! ~
Všecko je žužovní jako vždy ^^


Sunny ! ^^

4. června 2010 v 11:13 | Leesh |  Můj život-můj deník


Venku svítí zase sluníčko ! :) Jů!
Včera,když jsem si šla lehnout vzpomněla jsem si na něco,co vám chci děsně říct
Typicky jsem to samozřejmě zapomněla :D
Nevadí :))
Jsem šťastně šťastná! (:
Áá už vím co jsem chtěla :P Představte si :) Stala se mi neuvěřitelná věc %))
Vážně tohle by mě nenapadlo ani v tom nejšílenějším snu! A věřte,že mám hodně bujné sny :D
Včera jsme byli v divadle :) Chvilkama trošku nuda ;) Ale celkově užasný ! :)
Shakespear zklamat nemůže (:
Ještě než se dostanu k jádru věci :D (celá já ) O přestávce jsem šla sednout za klukama :)
Přišel Domča [ ? :)) ] A : ,,Tak jak se ti to líbí?" :) ,,No.." A Liborek mi skočí do řeči ,,Panebože .. blablabla.." něco tam furt mlel :D On si skutečně umí vybrat správnou chvilku :P;)
No nic takže :) Skončilo divadlo máme chvilkovej rozchod :) No jdeme s Naty do drogérky (DM) Něco jí tam vykládám :) A najednou ! Najednou tam vidím jednu holčinu.Nevěřím svým očím.V životě jsem ji ještě na vlastní oči neviděla.Ale jsem si stoprocentně jistá,že je to ona! %))
,,Ježiš ahoj , co tady děláš?!" ( :O)
,,Si to ty? My jsme tady na výletě."
,,My jdeme z divadla.No ty jo!"
Takže ujasněme si to :) Tato holčina.Znám ji z blogu :) Asi už rok (: Píšeme si.Posíláme pohledy :)
Ale v životě jsme se ještě nikdy neviděli :) Až teď.Je to náhoda nebo snad osud ? :)
Bože to je fantazie! :)

Určitě jsem vám ještě chtěla říct,ať zrušíte volejbal ! :D Ta hra je snad za trest :P
Navždycky nešikovná :P ? Nejspíš,ale ten balón mě prostě nemá rád ! :D
HAPPY! Protože se usmívejte ! :) Posílejte úsměv i dobrou náladu dál a dál a dál !
SMILEE!!! ^^