Říjen 2010

Úúú :P

28. října 2010 v 22:18 | Leesh |  Můj život-můj deník
Je to ten,co ti odhrne vlasy z očí. Co se usměje a tímto gestem pohladí srdce. Co tě drží za ruku .. (Spolu až na konec světa!) , ten co tě obejme. (,,Co děláš?" ,,Poslouchám tvoje srdce jak bije" .. mám položenou hlavu na jeho hrudníku a tiše naslouchám té melodii. Z pravidelného bušícího rytmu mě vytrhlo .. ,,A víš,co říká?".. ♥)
Dva lidi hledající lásku. Dva s neochvějnou fantazii! Dva v celém vesmíru. Dva ? Ne ! MY! ♥ A hlavně ten s jeho úžasnou střelenou povahou,co tě rozesměje za každé situace ! (,,Myslíš si,že ví,že tam jsou zvonky..?") Ten,co tě zásobuje sladkým :) Milky,Twistery,žvýkačky a milion dalších sladkých okamžiků :) Zní to jako pohádka? Zní to jako z filmů ? Z knih ? Ne je to skutečnost. Ta nejkouzelnější skutečnost,co mě kdy mohla potkat. .. *

°~ Time & Memories ! ^^ ♥

26. října 2010 v 12:36 | Leesh |  Můj život-můj deník
Moje nejlepší kamarádku. Něco je totiž tak zřetelně jiné ! Já už nemám sílu na přesvědčování o její kráse .. O jejích úžasných schopnostech. Ona je duševně dole.Hluboko dole. Její sebevědomí je na bodě mrazu. Ale už to není pár dnů,pár měsíců .. Je to dlouho ! A já bych to ani tak nepostřehla,že je to tak dlouhá doba ovšem,když jsem si četla staré články. A hrozně se za sebe stydím. Ale mě došlo sil ! Bojovat ! Skutečně nevím,co pro ni víc udělat .. Ale,když se od ostatních dozvídám jak ji moc nemusí. Jak na ně působí pesimisticky. Jak pozoruje a už jen svým postojem světu ukazuje jak je smutná .. Já už nemůžu ! Nevím,co jim na to říkat jelikož mě osobně to bolí. Protože já ji takhle nikdy neviděla. Snad mi to připadá už jako ta slepá láska ;) Ironie fakt.
Ale já smutná nejsem :) Pořád půjdu dál ať už cokoliv ! :) Znáte mě ! ^^ Snad už jen podotknout,že díky Domčovi je všechno správné :) ♥!! Snad jen,že to je on,kdo poskládal zlomený srdce zpět ! :) On a nikdo jiný :) ! Největší hádanka celého vesmíru :) A nikdy mu to nebudu schopna splatit. Ovšem každý den s ním je nepopsatelně jedinečný :) Život koneckonců je krásnej :) Ale tohle počasí tak trochu nabírá pesimistických myšlenek :D Tak,ale bojujme :) Za úsměvy,za život! :) Protože už jen pro kouzlo vzpomínek stačí žít ! A my se nevzdáme !! :) My budem bojovat ! A nic nás nesrazí na kolena ! :) Pro nás smutek neexistuje !! :) Takže ? :) Koutky úst nahoru ;):) Mějte se ! ♥

Po dlouhý době,opět a zas :P ^^

12. října 2010 v 22:48 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahojte sluníčka :) Tak se zase po dlouhé době ozývám :) Strašně mi chybíte ;/ Ale nevím.Nějak nenacházím času :) Upřímně řečeno,když jsem byla na základce bylo času až až :P Teď se toho nějak moc navalilo :) Každopádně jsem nesmírně šťastná ! :) Mám neskutečně milující rodinu,škola mě baví nepopsatelně,mám nejmilejšího kluka v celém vesmíru. Snad,že vše,co bych si mohla přát :) A teď mým údělem ? Mým údělem je roznášet mé štěstí dál ! ♥ ^^ Netuším proč :) Ale jsem si jistá,že budu vždy pomáhat lidem koukat na věc z té lepší stránky :) Život je moc zamotanej viďte ? :) Tak nějak mi chybí má nejlepší kamarádka :) Snad,že se brzy uvidíme :):):) Ve škole je neskutečná legrace :D Ty cesty ze školy mě vždycky málem zabijou ! :D:P:)
PS: Zbožňuju jeho úsměv