Mohla bych tě snad na nějak dlouho okouzlit ? :) Vždyť Ty jsi přenádherný motýl a já jen malá, otrhaná bylinka..♥

4. prosince 2010 v 11:41 | Leesh |  Můj život-můj deníkAhojte :):) ^^ Usměváček je zase tu ;) Ano,ano ♥! Konečně je tu zase víkend :) Venku svítí kouzelně sluníčko a kouzlí na sníh třpytivé odlesky :) Včerejší společně strávený čas s ním byl něčím jiný. Vím moc přesně čím. Strašně mi chyběl i přestože byl se mnou. Odpověď přišla naráz,co jsme se rozloučili > ,,Zítra nepřijedu"
O to ani nešlo :):) Je mi jasný,že ho nemůžu mít pořád u sebe :) Navíc,co chcete dělat věčně v zimě ? V létě je toho tolik k podnikání :) ♥ Ovšem spíš jde o to,že mi teď tak strašně chybí a já vůbec netuším proč. Avšak já budu bojovat za úsměvy ! :) Znáte mě ! ♥ A budu šťastná a nenechám se srazit na kolena .! Já NIKDY ! :):) Zima mi přijde taková smutná ;) Možná tím jak je občas chladná :) Možná to jsou jen opatrné záškuby mého srdce,které nezapomíná na zimu minulou ♥! =>.. Dneska po dlouhé době k babičce :) Těším se ! ^^ ♥ Je to naprosto nepopsatelná bytost rozumící každému mému pocitu :):) ♥ ! A pak za nejlepší osobou mého života ♥ Za mou druhou polovičkou :) Za tou pro,kterou dýchám ..! ♥ Ničí mě její slzy ! Musím tu pro ni být jak jen dokážu..! ♥ MUSÍM! Ona se nesmí trápit. Co se týče totiž střední tak jediný,co dokázala,že nás dvě od sebe roztrhla. A my se tak vidíme kdy ? Jednou za týden ? Když jsme byli zvyklé vídat se každý den už od půl osmé od rána :) A i po škole až do večera :) ♥! .. Pár složitostí světa kvůli,kterým ale nenechám,aby se svět zhroutil ..!
S úsměvem ! :):) Užijte si Mikuláše .! ♥ A hlavně něco sladkýho ..! :D Jsem neskutečně závislovej člověk na sladkým %) :* ♥
Mějte se krásně :) A bojujte ..! Nic nevzdávejte ..!!! :):) Koutky úst nahoru prosím ! ^^
Vaše only happy Leesh ..!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 **S > im **S > im | Web | 4. prosince 2010 v 17:11 | Reagovat

I mě se občas stává, že mi někdo hrozně chyí, ač ho mám vedle sebe. tak např. s jednou kamarádkou se vidím 6x do roka (6 víkendů) a když jednou seděla vedle mě a povídaly jsme si, přepadl mě pocit, že už zítra ji zase ztratím.. Bylo to hrozné a já nevěděla jak víc si to užít.. Hrozný pocit :( A co se týče kamarádky - nevím, co přesně jí teď bolí nejvíc, ale jsi statečná, že jí chceš pomáhat. Statečná a hlavně srdnatá :) To je na tobě super! :) Don´t worry, be happy ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama