Leden 2011

Stop mathematics ! *

17. ledna 2011 v 20:43 | Leesh |  Můj život-můj deník
Prostě nesnáším matiku :) Můžu u toho sedět celý víkend několik hodin a do hlavy mi to prostě nenaleze. Nálada tak trochu na bodě mrazu. A zítra píšem čtvrtletku a já už teď vidím,že uvidím ty čísla a nebudu schopna ničeho ;)Jdu se učit ://
PS :
Vzkazuji Sa5m , že zbožňuju její povídky ! ♥ ^^

,,A tak se lev zamiloval do jehňátka " ♥

15. ledna 2011 v 21:08 | Leesh |  Můj život-můj deník
♥♥
Vlastně jde o to :) Že,kdybych tuto větu (viz.nadpis)  napsala,nebo snad řekla před dvěma lety,každej se na mě podívá jako na úplnýho magora :D Dneska každýmu v hlavě vyskočí nápis Twilight ;) A Kristen Stewart a Robert Pattinson. Je mi celkem ukradený ,že jsou z toho všichni hotoví ! ;) Já jsem to taky viděla. Neříkám,že je to špatný , ale prostě mě to mrzí jakej ten svět je. Stalo se to neskutečně komerční a já začala mít pocit,že ztrácím svojí oblíbenou knížku :) Přečetla jsem všechny díly snad tisíckrát ;) A nabídla to spousty přátelům,že je to skvělá kniha ! :) Co udělali ? Ohrnuli nad tím nos ;) A dnes ? Dnes by si jí každej rád půjčil :) Ale to jsou taky ještě výjimky :) Protože proč číst knihu,když to můžu zkouknout během hoďky na cdčku :) V deváté třídě jsem psala slohovku na téma ,,Kniha přítel člověka". Ať si každý říká , co chce :) Beztak jsme generace odchovaná na knížkách :) Leporelem počínaje a různými básničkovými tématy konče :) V knížce máme svůj osobní svět :) Představy jsou tam podle nás :) Určitě tím nechci říct,že bych neměla ráda filmy :) Těm taky doslova propadám :)♥ Jen je mi líto těch,kteří se obírají o čtení,protože netuší o,co přicházejí :)
Ovšem vsadím se,že vy , co si to právě čtete nepatříte do skupiny,co neradi čtou :) Ovšem to nic nemění na tom,že je takových lidí stále více. A nechci vidět budoucnoust,kde zůstanou vzpomínky jen na facebook ;) Říká se,že knihy zaniknou,ale tomu já nevěřím ! ;) Kniha je požitek je to okamžik,kdy člověk s láskou otevře milovanou knihu a usměje se na první kapitolu :)

Jsme okouzleni láskou ♥

8. ledna 2011 v 0:33 | Leesh |  Můj život-můj deník
Každopádně . Došlo slov ♥ On je nepřekonatelnej. Výjimečnej. Jedinečnej. Nezkopírovatelnej ! A hlavně jedinej na světě ! Pochybuju,že by tu existoval někde nějakej kluk jako on :P A musím to napsat :) Protože jednou si to budu číst s obrovskánským úsměvem na rtech :)♥ Dnešek :) Teda včerejšek :D:P (Jo zas ponocuju:P) Byl nejjedinečnější :*♥ Každej den už od léta si říkám,že lepší to být nemůže ! A vždycky to je .. tisíckrát lepší a naprosto nepopsatelné ! ♥ Miluju jeho úsměv,rty,oči a slova .. ,,Seš krásná" a do ucha šeptání věty ,,Miluju Tě.."
Holky .. vono je to jak z knížky,nebo filmu ! ♥
Ba ne ! Je to tísíckrát krásnější ! :)
Je jedinečnej,sladkej,úžasnej a můj :P♥

Chci říct .. nemám ráda leden ;)

4. ledna 2011 v 21:18 | Leesh |  Můj život-můj deník
Vlastně ani nevím přesně proč :) Snad jen,že v lednu je škola příšerně složitá. A mě se prostě nechce,nechce,nechce ! :D A taky možná kvůli minulýmu roku .. blbýmu lednu ;) Ale okey :) ♥ Protože 2o1o je totálně kaput !! :) Nebyla sem dneska zas ve škole heč :P Ovšem tohle lážo-plážo mi končí. Zejtra zas v nervech ráno spěchat na bus a celou školu nějak přežít :) Avšak píšem slohovku z angličtiny ;) Nebyl by problém .. , kdyby to nebylo zrovna z angličtiny !! :D Asi pošlu paní učitelce Pěničkové (mé bývalé učitelce angličtiny) děkovnej dopis jak mě perfektně připravila na střední ;):P Hlavně,že vím jak to vypadá u nich doma :) Jak je její dcera v Rakousku , nebo kde .. Jak je její syn neskutečnej bordelář. Jak byla u kadeřnice a tam .. Jak miluje gumový medvídky a je zničená po čtyřech hodinách ve škole :) Jupí ! :D Nasadím si obrovskánskej úsměv ! :) A vším tím projdu bez jediný ztráty či slz ! :) Protože víte,že slzy nerada praktikuju ! :)♥ Domča je nějakej bez nálady ..
Budu muset nabrat milion optimistických myšlenek ! :))♥ Doufám,že ví ,že tu jsem pro něj ! Jdu si asi udělat kakao a pustit písničky :) Než to udělám > Dneska,co sem byla u té doktorky :) Někteří lidi prostě musí otravně okukovat a vám se chcou zavřít oči před celým světem :P Ta doktorka je nejusměvavější ! :) A můj taťka ze mě zase a nečekaně dělal debila ;):P
Bye *

Odznova ★ ^^ !

3. ledna 2011 v 17:28 | Leesh |  Můj život-můj deník
Omluvuji se.Vím,že tady teď zase skoro vůbec nejsem.Mohla bych si dát předsevzetí,že bych sem konečně zašla častějc! Co říkáte ? Jenomže se znám dost dobře na to,že to zase moc dlouho nevydržím.Předsevzetí mi prostě moc nejdou :D Takže,co mám v plánu ? :) Napsat o Vánocích (opožděně) . Napsat o Silvestru (opožděně). Zhodnotit rok 2010 (taky opožděně :P). Napsat o těch výjimečných dnech ♥ (Už ne moc opožděně:P) . Napsat o dnešku (Ani ne opožděně:D) .. Začnem :) Vánoce (: Byli by naprosto perfektní ! :) Kdybych neonemocněla ;) Ale snažila sem se pokud možno pořád s úsměvem :) Největší ironii ovšem bylo :D Jsem se tak strašlivě těšila na tu Štědrovečerní večeři :) A houby sem z toho měla :D Mě tak bolelo v krku,že to prostě nešlo :) U rozbalování dárku mi málem praskla hlava..,ale pohodička :D:P Co se týče dárků byli nejlepčejší %) ! Moc,moc,moc knížek :P:) Mobil (: ♥ Od kamarádky úžasňáckýho plyšáka,kterej při mě stál po celou tu nemoc :P:) Blabla kosmetiku .. znáte to :P Milion vonících krémů a voňavek,řasenek,tužek na oči a tak dále :P♥:) Nová telka do pokojíčka :) Která je tak trochu víc než fenomenální,protože mě fascinuje to jak se luxusně zapíná :D♥ Vánoce byli strávený úplně stejně jako každej rok :P:) Jeli sme s babi a dědou do lesa ;) Samozřejmě :P A pak se stavili u sestřenice :) Miluju ten jejich krb ! ♥ A to jak vždycky sleduju ty plamínky a zahřívám se :P Přišlo mi to jako včera,co sme tam byli posledně na Vánoce :) Bylo to nejlepší ! :) A tak trochu smutný ♥ .. Pronemocnila sem většinu prázdnin.I na toho blbýho Silvestra sem do sebe cpala antibiotika ;D:DA co se týče Silvestra ? :) Byl tak trochu smutnej jako každej rok :) Vždycky mi to přijde jako divná směsice něčeho nesmyslnýho ;) Všechno je tak veselý a Smutný zároveň,že mám chuť tomu,kdo to vymyslel praštit ! :D:P♥ Bylo to u babi ;) Ovšem .. celej večer sem se jenom smála :) Ale strašně mi chyběla Naty a ještě víc Kamča :/♥ Ohňostroj .. moc nic :) Chyběl mi Domča ♥ .. Ovšem! Následující den byl..jak to říct .. DOKONALEJ !!!!!!!!!!!!! ♥ :* %)))) Až na to jeho ,, Celej rok .." :D:D Bych ho za to uškrtila :P Láskou :P:*♥ Ten srdíčkovej řetízek .. a náramek už nikdy nesundám ! Nikdy ! ♥ Protože je to nejkrásnější věc jakou jsem,kdy od koho dostala ! ♥ Nikdy :* A další den ? %) :*♥ Ještě perfektnější ! :):*♥ Bude to nejdokonalejší rok 2011 a to jenom díky němu ♥! Miluju :* navždycky :* jenom :* jeho :** ♥ !
Shrnutí roku 2010 ?! :) Byl to ten nejlepší rok vůbec ! :) Byli to nejdokonalejší okamžiky všeho ! :) ♥ Prostě to byl ten nejdokonalejší rok ! ♥ A nejdokonalejší léto %) :*♥ A dnešek :) Nebyla sem ve škole .. heč peč :P A zejtra jdu až na třetí hodinu ;):) Jenom škoda,že třetí je matika :/:D Musím dobrat ty debilní antibiotika :/:D:P A taťka ze mě dělal prostě jenom debila ;) Kašlu na to :) Dám si další jahodovo-banánovej koktejl a keep smiling*
Mějte se FENOMENÁLNĚ ! ♥