Červen 2011

Me:P:)

5. června 2011 v 11:05 | Leesh |  °Fotky°
Usoudila jsem,že tu jsou extra starý fotky :D A už by ste ani neměli představu jak ta vykecávající se Leesh vypadá .. tak jen tak pro informaci kámové .. This is .. > me ! :D:P
No dobře :D

5. června 2011 v 10:20 | Leesh |  Můj život-můj deník


Zase po extrašileněmaximálně dlouhé době se ozývám :) Praxe za mnou (: Děti mi chybí :P První týden školy ? :D Eh .. byla jsem tam jenom třikrát :D V pondělí jsem prostě nedokázala vstát :P V úterý jsme byli v kině :) Na Nickyho rodině (: Děsně krásnej film :) Spíš dokument :) Všichni ubrečení :/:D:) Ze středy si nic nepamatuju ani ze čtvrtka :D A v pátek jsme s Evčou nestihli autobus :D:D Tak sme se na to vybodli :P Už,aby byli prázdniny :)
Miluju povídání s ním :) A miluju každou vteřinu strávenou s ním :) Všechny provokace jako : Lidi z Prostřelmova .. a ,,Jako i v životě?" .. ,,SONI!" :D:D:D:P Miluju chození na louku :) Sezení na našich schodech :) A v dohlednu jenom krásná budoucnost :)
Všechny polibky :) A všechny objetí a všechna škádlení :P:) Vím,že nic není věčné (: A nálepky lepím na srdce už teď ..,ale já věřím,že on neublíží. On není vy víte,kdo :P A navíc :) Stojí po mém boku skoro už devět měsíců :)
Bye people *