Červenec 2011

Tadadá ! *

24. července 2011 v 12:56 | Leesh |  Můj život-můj deník
Ahojte šílenci :):P Ty prázdniny utíkají rychlostí světla.. a mě se taak nechce do školy :/:D Proto si je musím maximálně užít :) A neužírat se blbinama :) ^^ Okey.. jsem trochu bručoun :D Jsem tvrdohlavec :D:P Ale,co s tím :) Když už taková jsem :) Narozeniny s Naty jsem si užila :)) A stejně mi ty holky chybí :) Popřála jsem Naty k narozeninám španělsky ,,Všechno nejlepší k narozeninám" :D:D Celkem sem se u toho nasmála :D Holky totiž jedou do Španělska :) A Kamča měla doma slovník :) Tak sem si ho prolistovávala :P
Pár vět,co nikdo z vás nepochopí :)
,,Co,že sis na mě vzpomněla?"
,,Jsem nejšťastnější" .. ,,To ti přeju:)Ať ti to vydrží navždycky" (Typická!Vždycky mu to přála) .. ,,Díííík.I Tobě:)" .. ,,Díky"
A stejně jsem only happy ! :) ^^
Venku je sice škaredo :) Ale proč si nezalýzt hezky do postýlky a koukat na filmy :) Včera jsem se dívala na 500 dní se Summer :) Neskutečně krásnej film :) Moc hezky zpracovaný (: A závěr filmu mě pobavil :D:)
V úterý se chystám na Harryho (: Slyším na to spousty ohlasů :) Jak negativních tak i pozitivních :) No uvidím ((:
Domináček :*
PS : Stejně miluju život ! :)

V holčičím překladu ,,Zavolej jí plešatče!!" :D:P

20. července 2011 v 19:50 | Leesh |  Můj život-můj deník
Okey. Dneska ráno jsem vyděšeně koukala na svůj poslední článek :D:) Komentář od Sa5m mě probral :) Má pravdu :) Kde je ta věčně optimistická Leesh ! :) ^^ Psychicky jsem se proliskala ! :D Js Na stole mám moře sladkostí a nevím,co slupnout dřív :) Jaba daba důů :P
Po očku šilhám na méďu od něj .. (obří me to you) :)) Je nejlepčejší !! *
Jsem nějaká hyperaktivní .. to bude tím množstvím sladkýho ve mě :D
Sluníčko se nám schovalo a přišel obrovský mrak .. a víte,co ? JUPÍ !! Protože si můžu zalýzt do postele .. koukat na filmy a usrkávat obrovskej hrneček s kakaaem:)
Děkuji ! :)
PS : Už to bude všechno rok ..
Milujem život !! *

Co všechno je špatně,když pláčete na svoje narozeniny ?

20. července 2011 v 1:29 | Leesh |  Můj život-můj deník
Co všechno. Co všechno se musí zhroutit,aby se v den na který se těší víceméně každý .. vás rozplakal ? Vskutku. Když si den přehraju .. byl kouzelnej. Ale .. proč se na povrch tlačí slzy ? Naty .. Kamča a slova , že budou spát u nějakých kamarádek .. Všechny už jsme tak jiné. Už si nemáme,co říct. Nemáme nic společného. Tichá slova a prázdný úsměv. A stále je miluju ! Doma na tebe padá stín a zlá slova . Bum .. slzy najednou tečou jako vodopád. Co všechno se musí zhroutit,aby se v den , který máme každý nějakým způsobeme rádi .. , vás rozplakal ? Jedině on .. mě dokázal z toho vytáhnout. Cítila jsem bolest a usmála se. Jeho obřího méďu Me to you budu v objetí držet navždycky ! Nejkrásnější dárek,co jsem kdy dostala .. Ani trochu si ho nezasloužím . Nezasloužím si jeho obrovskou lásku . Na dnešek nikdy nezapomenu . Co všechno se musí zhrouti,aby v den svých narozenin .. někdo plakal ? Upřímně řečeno.. pravdou je ,že cesta domů mě rozesmála :) Jeho kamarádi jsou komedianti .. Aneb začínající bouřka a slova ,,Vole netvrď mi,že to byl blesk! To nás někdo fotil z toho baráku.." .. zničeho nic .. hřmění a nezastavitelný smích.

Co všechno se musí stát,aby jste v den svých narozenin plakali ?